Karşılaşmalar 3: Oyun-Cak

Tarihler: 04 Haziran 2012 Pazartesi ~ 15 Haziran 2012 Cuma

Yer: Hayaka Artı

Adres: Çukurcuma Caddesi No:19A Tophane Beyoğlu İstanbul

Telefon: 0212 252 54 90

Web: http://www.hayakaarti.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Haz 4, 2012 ~ Haz 15, 2012

Oyun, modern toplumlarda hala serbest zaman kavramı ile ilişkilendirilir ve hala bir özgürlük alanı olarak varsayılır. Toplumsal üretim, faydacılık, bireysel saçmalık veya meczupluktan ayrı bir yeri vardır. Sanatçı yaratma sürecinde oyun oynar. Çocuk ise oyun aracılığıyla yaşadığı dünya ile ilişkisini sorgular, yeniden kurgular.

Oyun ve sanat birbiriyle iç içe geçtiğinde neler olur? Çukurcuma mahallesindeki komşu çocuklar ile gönüllü sanatçılar bu sene üçüncü kez Hayaka Artı’da bir araya geldiler. “Karşılaşmalar 3: Oyun-Cak” sergisinde sene boyunca yapılan bu karşılaşmalar sonucunda ortaya çıkan oyun-işleri izleyebilirsiniz.

Katılan Sanatçılar
Dilara Akay, Figen Aydıntaşbaş, Irmak Canevi, Julia Feyrer, Tina Fischer, Christina Maria Kulot, Şiir Özbilge, Tuna Poyrazoğlu, Leyla Sakpınar, Gonca Sezer, Periferi (Rafet Arslan, cins, Nur Çelik, Eda Gecikmez, Hande Kutlu) + Merve Şendil, Semiramis Sokul, ve Sigrun Drapatz yönetiminde Berlin “Raisins in Tophane”

Çocuk - Sanatçı Karşılaşmaları atölyeleri sergisi
01.06.2012 – 15.06.2012
Perşembe – Cumartesi
Saat 13.00 – 17.00 arasında

Karşılaşmalar 3: Oyun-Cak

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT