Labyrinth 01

Tarihler: 27 Nisan 2013 Cumartesi ~ 06 Mayıs 2013 Pazartesi

Yer: İAC İstanbul

Adres: Selami Ali Mah. Gazi Cad. Görümce Sok. No:7 Bağlarbaşı Üsküdar İstanbul

Telefon: 0216 310 83 94

Faks: 0216 495 46 46

Web: http://http://www.iacistanbul.com

E Posta: info@iacistanbul.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Nis 27, 2013 ~ May 6, 2013
Labyrinth 01

Labyrinth 01 IAC İstanbul’un düzenlediği üçlü sergi serisinin ilkidir. Seride farklı kavramlar üzerinde çalışan 3 sanatçının çalışmaları bir araya geliyor. Labyrinth serisi sanatçıların çalışmalarını tek bir düzlemde, bir labirentin içinde buluşturuyor ve izleyici sergi mekanına girdiği andan itibaren bir labirentin içinde olduğunu fark ediyor. Bir başka bakış açısıyla izleyici, sanatçıların kavramlar üzerindeki anlam arayışlarına tanık oluyor. Labyrinth serisi izleyiciyicinin zihnini sergi mekanı ve kavramlar arasında sıkışmışlık hissiyle sorgulatma ve anlamlandırma güdülerini canlandırmaya yönlendiriyor. Günümüz sanatındaki yeni arayışlar, sanatçı ve izleyici arasındaki düşünsel yaklaşım farklılıklarını göz önünde bulundururken, yönlendirme çabası içine girmez. İzleyici yalnızca gördüğünü zihniyle yorumlayabilmeye yönlendirir. Kimi zaman beklenmedik bir anlatı şekliyle, kimi zamansa ‘seçkin’ bir sanat anlatısının modern düzlemde yorumlanmasıyla.

Labyrinth serisi İzleyiciye yeni bir sergi deneyimi sunmanın yanında, genç sanatçılarada destek olmayı amaçlıyor. Bu bağlamda serinin ilk sergisi olan ‘LABYRINTH 01’de Umut Mehmet , Yiğit Dündar ve Melike Uçku’yu ağırliyor.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT