Martin Krastev Arrival / Departure Resim Sergisi

Tarihler: 04 Ekim 2011 Salı ~ 04 Kasım 2011 Cuma

Yer: Galeri Selvin

Adres: Arnavutköy Dere Sok. No: 3 Arnavutköy, Beşiktaş / İstanbul İstanbul

Telefon: 0212 263 74 81

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eki 4, 2011 ~ Kas 4, 2011

1953 Sofya doğumlu olan sanatçı, Sofya Sanat Akademisini bitirdikten sonra mastırını Prof. Al. Poplilov yönetiminde tamamladı. 1983 yılından beri Yunanistan’da yaşamını ve sanatını sürdürmektedir.

Şimdiye kadar gerçekleştirmiş olduğu önemli sergileri;
2002 Europ’ART , Geneva, SWITZERLAND
2008 ARTITA’08 Piran, SLOVENİA
2009 St-art 14th European Contemporary Art Fair, STRASBOURG gibi.

İstanbuldaki ilk kişisel sergisini gerçekleştirecek olan Krastev’in Galeri Selvindeki sergisinin konusu: Geliş ve Gidiş. Yeryüzünde hareket eden ve seyahat eden insanların geliş gidişleri, o geliş gidişlerden sonra hatırda kalan o yerlerle ilgili tamamlanmamış görüntüler, formlar, çizgiler, renkler ve sesler kalır. Aslında o yerlerde o insanlarla nasıl olupta biraraya geldiğimizi tam olarak hatırlayamazsınız ama hafızanızda sizi o sıcak hayal adasına götüren geminin koca gövdesi canlanır. Sanki bir deniz canavarı gibi. Binenler, inenler tüm bu görüntüler pat pat birbiri ardına meltem rüzgarlarıyla döner.

4 Ekim – 4 Kasım 2011 tarihleri arasında Martin Krastev’in“ARRIVAL / DEPARTURE” isimli resim sergisini Galeri Selvin’de görebilirsiniz.

Martin Krastev Arrival / Departure Resim Sergisi

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT