Mixer Sessions III

Mixer Sessions III

Tarihler: 08 Haziran 2018 Cuma ~ 04 Ağustos 2018 Cumartesi

Yer: Mixer Arts

Adres: Mumhane Caddesi No:46-50 Kat 0 - 1 Karaköy Beyoğlu İstanbul

Telefon: 0212 243 54 43 - 0538 372 38 01

Web: http://www.mixerarts.com

E Posta: info@mixerarts.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Haz 8, 2018 ~ Ağu 4, 2018

“Mixer Sessions III”ta yer alacak sanatçı isimleri belirlendi!

Kurulduğu günden bu yana genç sanatçılara çalışmalarını gösterebilecekleri bir alan açmayı ve sanatı herkese ulaştırmayı kendisine hedef olarak seçen Mixer, sanat eğitimi veren fakültelerin son sınıf, yüksek lisans ve doktora öğrencilerine yaptığı açık çağrı ile Mixer Sessions sergi serisinin üçüncüsünü bu sene 8 Haziran ve 4 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştiriyor.

Yapılan başvurular arasından Mixer'in yaptığı seçkide, eserlerin genel konularını mekan, parça/bütün, birey, kimlik, yalnızlık, bellek gibi kavramlar oluşturuyor. Bu çerçevede sergide fotoğraftan videoya, tuvalden neona birbirinden farklı medyumlar kullanan sanatçıların çalışmaları yer alacak.

Ülke genelinden ve farklı branşlarda eğitim almış adaylar arasından seçilen 26 isim:

Mert Acar, Ahu Akgün, Ahu Akkan, Ayşegül Altunok, Bilge Artuç, Emin Çelik, Gizem Çeşmeci, Kıymet Daştan, Umut Erbaş, Nejbir Erkol, Akın Güreş, Asel Kadyrkhanova, Sesil Beatris Kalaycıyan, K. Oğuz Kaleli, Hamza Kırbaş, Büşra Kuzu, Büşra Özdemir, Nur Pınar Özen, Ergin Soyal, Kusay Tatlı, Hazal Ünsal, Yakup Uysal, Merve Yılmaz, Ufuk Yılmaz, Damla Yücebaş, Ömer Yüksek.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT