Mustafa Karasu ve Şerif Karasu’nun: Alter Ego

Tarihler: 08 Nisan 2011 Cuma ~ 08 Mayıs 2011 Pazar

Yer: Beyoğlu Akademililer Sanat Merkezi

Adres: Balo Sok. No:37 Beyoğlu / İstanbul İstanbul

Telefon: 0212 245 02 29

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Nis 8, 2011 ~ May 8, 2011

MUSTAFA KARASU – ŞERİF KARASU ‘ALTER EGO’ RESİM SERGİSİ
8 Nisan - 8 Mayıs 2011

Mustafa Karasu ve Şerif Karasu’nun ‘Alter Ego’ isimli Resim Sergisi 8 Nisan 2011`de Beyoğlu Akademililer Sanat Merkezi`nde açılıyor. Küratörlüğü Billur Tansel tarafından yapılan sergide, 1986 yılında İstanbul`da doğan ikiz kardeşlerin farklı çalışmaları yer almaktadır. Hayata karşı korkuları, merakları ve endişeleri benzeyen Karasu kardeşlerin, ‘Öteki Ben’ anlamını taşıyan ‘Alter Ego’ isimli bu sergileri hem resimsel, hem düşünsel tavırlarındaki bir düaliteyi, hemde her iki sanatçının kendilerini anlamlandırma çabaları içerisinde, kendi kabuklarından sıyrılıp resmettikleri kişilerin egolarında bir arayışa yönlenmelerini konu alıyor.

Mustafa Karasu tual üzerine yağlıboya ile çalışırken, Şerif Karasu kağıt üzerine mürekkep ve kalem ile çalışmalar yapıyor. Düşünsel anlamdaki farklı bakışları ve yaklaşımları kullandıkları teknik ve malzemeler ile boyut kazanırken, bu farklılık aynı zamanda da bir bakıma bir bütünlük sunuyor izleyiciye.

Karasu Kardeşlerin sergisi 8 Nisan 2011 - 8 Mayıs 2011 tarihleri arasında Beyoğlu Akademililer Sanat Merkezinde izlenebilir.

Beyoğlu Akademililer Sanat Merkezi
beyogluakademililer@gmail.com
www.akademililer.com

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT