NO:1 2022 Karma Sergi

NO:1 2022 Karma Sergi

Tarihler: 28 Mayıs 2022 Cumartesi ~ 25 Haziran 2022 Cumartesi

Yer: Ekavart Gallery

Adres: Askerocağı cad. Ritz Carlton Otel, Süzer Plaza No:15 Gümüşsuyu Beyoğlu İstanbul

Telefon: 0212 252 81 31

Faks: 0212 252 81 31

Web: http://www.ekavartgallery.com

E Posta: info@ekavartgallery.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr May 28, 2022 ~ Haz 25, 2022

EKAV / Eğitim, Kültür ve Araştırma Vakfı, küratörlüğünü Zeynep ÖZTÜRK’ün yaptığı, farklı disiplinlerdeki sanatçıların bir araya geldiği “NO:1 2022” isimli karma sergiye 28 Mayıs – 25 Haziran tarihleri arasında Ekavart Gallery’de ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

EKAV / Eğitim, Kültür ve Araştırma Vakfı, yeni bir karma sergiyle sanatseverleri bir araya getiriyor. Yıllar önce yolları Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Resim – İş Öğretmenliği Bölümünde kesişen on sanatçı, sanatın büyüleyici ve bütünleyici yönünü ziyaretçilerin beğenisine sunacak. “NO:1 2022” isimli karma sergi 25 Haziran’a kadar Ekavart Gallery’de ziyaret edilebilir.

Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Resim – İş Öğretmenliği Bölümünde Öğretim Görevlisi olarak çalışmalarına devam eden Zeynep ÖZTÜRK’ün küratörlüğünde gerçekleşecek karma sergide Refik AKYÜZ, Tıfak ARSLAN, Ertuğrul BERBEROĞLU, Sefa ÇAKIR, Hüseyin DEMİRBAŞ, Rabia KALYONCUOĞLU, Seydi Murat KOÇ, Nurdan LİKOS ve Muhittincan farklı disiplinlerdeki çalışmaları ile yer alacak.

Yolları yıllar önce Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Resim – İş Öğretmenliği Bölümünde kesişen sanatçılar, geçmişin ayak izlerini günümüze taşıdıkları karma sergide bir araya geliyor. Farklı disiplinlerde 22 eserin yer alacağı bu karma sergi de ilk kez bir araya gelecek sanatçılar, üniversite yıllarından bu yana süre gelen dostluklarını sanatın bütünleyici yönü ile buluşturuyor.

Aradan yıllar geçse de bazı şeylerin hiç değişmeyeceğinin de göstergesi olan bu birliktelik vurgusu ile kapılarını sanatseverlere açacak olan “No:1 2022” sanatın birleştirici gücüne de vurgu yapıyor. “No:1 2022” sergisi 25 Haziran 2022 tarihine kadar Ekavart Gallery’de görülebilir.

Sergide yer alan sanatçılar:
Zeynep Öztürk, Refik Akyüz, Tıfak Arslan, Ertuğrul Berberoğlu, Sefa Çakır, Hüseyin Demirbaş, Rabia Kalyoncuoğlu, Seydi Murat Koç, Nurdan Likos ve Muhittincan

*Karma sergide yer alan sanatçılardan Ertuğrul BERBEROĞLU, EART Galeri; Sefa ÇAKIR, Vision Art Platform tarafından temsil edilmektedir.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Çocuk Oyunları Dans Festival Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter İnstagram Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT