Renkler Seramik Grubu Karma Sergisi

Renkler Seramik Grubu Karma Sergisi

Tarihler: 18 Kasım 2019 Pazartesi ~ 06 Aralık 2019 Cuma 10.00 - 19.00

Yer: Tünel Sanat Galerisi

Adres: Asmalı Mescit Mahallesi, Müeyyet Sk. No:1 Beyoğlu İstanbul

Telefon: (0212) 251 42 48

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Kas 18, 2019 ~ Ara 6, 2019

Akademik ve serbest çalışan seramik sanatçılarından oluşan Renkler Seramik Grubu, belirledikleri ortak temayı özgün seramik yorumlarıyla, yılda iki kez farklı şehirlerde sergileyerek izleyiciyle buluşturuyor. Grup, içinde bulunduğu çağın ve coğrafyanın sanatçılarına ortak hareket noktası bulmuş, kavram ve düşüncenin seramik ifadesi için yeni bir alan açmıştır. Seramik sanatı adına yapılan bu özverili birlikteliğin çalışmaları Türkiye’de ilk kez rutin olarak devam eden bir etkinliği oluşturuyor. Gruba katılan sanatçı sayısının her geçen gün yükselmesi ve temalı çalışmalar yapılıyor olması da kurulan sergilerin tinsel-düşünsel etkisini ve sanatçılar arasındaki titreşimi de çok boyutlu olarak arttırmaktadır.

Ayşe CANBOLAT, Ayşegül ŞAHİN KORKMAZ, Buket ACARTÜRK, Burcu ÖZTÜRK KARABEY, Canan GÜREL AK, Candan GÜNGÖR, Deniz ONUR ERMAN, Ece KANIŞKAN, F. Betül KARAKAYA, Fatih KARAGÜL, Füsun ÇÖVENOĞLU, Hakan ERGUN, Hale FİGEN, Halil İbrahim ÇAKIR, 
Hasan BAŞKIRKAN, Hasan KORKMAZ, Hasan ŞAHBAZ, Hülya SÖZER, İ.Vefa İRDELP, İlhan MARASALI, Kadir ERTÜRK, Kamuran AK, Kamuran Özlem SARNIÇ, Kemal TİZGÖL, Leyla KUBAT, M. Berrin KAYMAN, Meliha COŞKUN, Mustafa TUNÇALP, Pınar GENÇ, Senanur GÜNDOĞDU DODEVSKİ, Serap ÜNAL, Soner GENÇ, Şenol KUBAT ve Ziya Yekta ÖZKAN’dan oluşan Renkler Seramik Grubu’nun on ikinci sergisi olarak, İstanbul Ziraat Tünel Sanat Galerisi’nde sergileyecekleri eserleri kendi tarzlarını ve renklerini yansıtmaktadır. Grubun 34 sanatçısıyla gerçekleşecek olan sergide, her birinin kendi iç yolculuğu, renkleri ve biçimleriyle oluşturdukları seramik cümbüşü sanatseverlerle buluşacak.

Renkler Seramik Grubu Karma Sergisi, Ziraat Bankası’nın Müeyyet Sokak No: 1 Tünel / İstanbul adresinde bulunan Tünel Sanat Galerisi’nde 18 Kasım 2019 – 6 Aralık 2019 tarihleri arasında pazar-pazartesi ve resmi tatil günleri hariç 10.00 - 19.00 saatleri arasında görülebilir.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT