Siyah Beyaz Sergisi

Siyah Beyaz Sergisi

Tarihler: 08 Kasım 2018 Perşembe ~ 20 Kasım 2018 Salı

Yer: Bahariye Sanat Galerisi

Adres: Caferağa Mah. Kadife Sk. Kızıltunç Apt. No:1/1 (Rexx Sineması Karşısı) Kadıköy İstanbul

Telefon: 0216 414 55 06

Faks: 0216 349 04 85

Web: http://www.bahariyesanat.com

E Posta: bahariyesanat@gmail.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Kas 8, 2018 ~ Kas 20, 2018

Bahariye Sanat Galerisi’nde 8 sanatçının katılımıyla “Siyah Beyaz “ Sergisi düzenlenmektedir.

Katılımcı sanatçılarımız: Rezzan Peynircioğlu, Betül Ayabakan Belgen ,Burcu Gemici Altuncu, Mevlüde Karabulut, Büşra Genç, Melek Ünal, Vahdet Sungurtekin ve Zuhal Yılmaz.

RPart Sanat Topluluğu", aynı çatı altında, aynı havayı teneffüs eden, hayata aynı pencereden bakan öğrencileri ile onlara her daim yol gösterip, geleceklerini şekillendireceklerine inanan, içlerindeki renkli kimlikleri çıkarmalarına destekçi olan bir hoca, bir dost olan Rezzan Peynircioğlu önderliğinde kurulmuştur. Kendilerini, hayal dünyaları ve kalıcı hale getirmeye çalıştıkları sanat dillerini haykırmak adına dostluklarını dünden bugüne taşıyarak bir araya gelmiş bir sanat topluluğu.

Topluluk, kendi hissettiklerini, dünya kavramlarını, boyaları, tuvalleri, fırça ve paletleriyle siz sanatseverlere sunmayı, ifade etmeyi hedeflemektedir. Bu sergide günümüz dünyasında insanlığın gözden kaçırdığı veya aldırmadığı kültür, duygular, kent çarpıklıkları, ötekileştirme gibi olgular "siyah-beyaz" baslığı altında ortaya çıkarılmıştır.

Bu sergi yapısal olarak kollektif bir grup olan sanatçı kitlesi için, içsel bir rahatsızlığın ifadesini taşımaktadır. Gerçekliğin etrafında yapılandırılarak sanatçı ve sanatseverlerin ortak bir hafızaya geri dönüşünün sağlanması hedeflenmiştir.

Çağımızda sanatın diliyle siyah-beyaz konulu sergi, 8 Kasım - 20 Kasım 2018tarihleri arasında Bahariye Sanat Galerisi'nde sanatseverlerle buluşuyor.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT