Songül Terlemez Phoenix-Anka Kuşu

Tarihler: 06 Aralık 2012 Perşembe ~ 31 Aralık 2012 Pazartesi

Yer: Antik Cisterna Hotel Sergi Salonu

Adres: Ordu Cad. Darphane Sok. No:10 Antik Hotel, Beyazıt, Fatih, İstanbul - Avrupa (Antik Otel İçinde) Fatih İstanbul

Telefon: 0212 638 58 58

Web: http://http://www.antikcisterna.com

E Posta: info@antikcisterna.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ara 6, 2012 ~ Ara 31, 2012

Songül Terlemez’in, meme kanserinden kaybettiği arkadaşı Meliha Barın’a adadığı ve bu konuya dikkat çekmek için hazırladığı ‘Phoenix-Anka Kuşu’ isimli kişisel sergisi 01 - 31 Aralık tarihleri arasında Antik Hotel - Antik Cisterna’nın ev sahipliğinde gerçekleşecektir.

Sergide sanatçının 2007 den itibaren yaptığı yağlıboya eserleri yer alacaktır.

Sanatçı Songül Terlemez, resimlerinde içsel yolculuğunu dışavurumsal bir şekilde anlatmaktadır.Bunu bazen Sürrealist,bazen de realist bir tarzda yapmaktadır.Her zaman doğadan ilham almış, ağaç, taş, vs. dokuları birçok resminde işlemiştir. Son yaptığı resimlerinde arka planı, püskürtme tekniği ile yapmış böylece objeleri, figürleri ön plana çıkarmayı hedeflemiştir. Portreleri ve sürrealist resimleri tamamen özgündür. Zaman zaman dekoratif resimlere ve akrilik çalışmalarına yer vermiştir. Kendi ev-atölyesinde çalışmalarına devam etmektedir.

1 Aralık 2012 Cumartesi 15:00 - 17:00 arasında, tarih ve sanatın buluştuğu Geç Roma – Erken Bizans ( MS 450 - 500) dönemine ait 1500 yıllık sarnıç Antik Cisterna’da yapılacak olan, Songül Terlemez solo sergisi açılışına tüm sanat severleri bekliyor.

Songül Terlemez Phoenix-Anka Kuşu

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT