Suat Akdemir - Emin misin?

Tarihler: 10 Aralık 2012 Pazartesi ~ 24 Aralık 2012 Pazartesi

Yer: Galeri Merkur

Adres: Mim Kemal Öke Cad. Erenler Apt. No: 12 D: 2 Nişantaşı Şişli İstanbul

Telefon: 0212 231 69 87

Faks: 0212 225 37 37

Web: http://http://www.galerimerkur.com

E Posta: galeri@galerimerkur.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ara 10, 2012 ~ Ara 24, 2012

Merkür, soyut resmin en önemli temsilcilerinden Suat Akdemir’in “Emin misin?” başlıklı kişisel sergisine ev sahipliği yapıyor. Suat Akdemir’in en yeni işlerinin yer aldığı, 29 Kasım – 24 Aralık 2012 tarihleri arasında

izleyiciyle buluşacak olan sergi, sanatçının yeni dönemine ait imgeleri bir araya getiriyor.

Suat Akdemir, “Hazır”, “Şeh-wet”, “Yanıyor” isimli 3 ayrı bölümden oluşan sergisinde, kendi deyimiyle elinde kalanları, dün yaptıklarını, geleceğinde önüne çıkmasını istediklerini paylaşıyor. Sanatçının kişisel hikayesinden izler taşıyan kendine özgü soyut anlatım dili, bugüne dek yüzeye aktardığı uygulamalardan farklı bir teknikle birleşerek kendine yeni bir konum ediniyor. “Sorularından, isteklerinden, düşüncelerinden, bildiklerinden, okuduklarından, dünden, yarından emin misin?” sorusuyla yola çıkan sanatçı, kağıt üzerine kurşun kalem, duralit üzerine yaptığı üç boyuta taşan yerleştirme gibi ifadeci işleri de tuvallerinin tamamlayıcısı yapıyor.

Sanatçının içsel yorum ve yaklaşımlarını aktaran işler, sergi dışında, basılacak 160 sayfalık Emin misin? kitabı ile de kalıcı görünürlük kazanıyor. Merkur, izleyiciyi, sıradışı tekniğiyle soyut resme yeni bir dil getiren Suat Akdemir’in “elinde kalanlar”ı paylaşmaya davet ediyor.

Suat Akdemir - Emin misin?

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT