Timurtaş Onan - Gece Gündüz İstanbul

Timurtaş Onan - Gece Gündüz İstanbul

Tarihler: 19 Şubat 2018 Pazartesi ~ 03 Mart 2018 Cumartesi 19:00

Yer: İstanbul Fotoğraf Galerisi

Adres: Katip Mustafa Çelebi Mah. Tel Sok. N:8/2 Beyoğlu İstanbul

Telefon: 0212 237 36 52

Web: http://www.istanbul-fotografgalerisi.com/

E Posta: info@istanbul-fotografgalerisi.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Şub 19, 2018 ~ Mar 3, 2018

İstanbul Fotoğraf Galerisi bünyesinde gerçekleştirilen Timurtaş Onan Fotoğraf Atölyesi Proje grubu fotoğrafçılarının eserlerinden oluşan Gece Gündüz İstanbul adlı sergi 13 Şubat salı günü saat 19:00’da galerimizde açılıyor. Sergi 3 Mart tarihine kadar görülebilir.

Bir yıl süren sokak fotoğrafçılığı projesi “Gece Gündüz Istanbul” ile son yıllarda sosyal, kültürel, doğal ve mimari anlamda pek çok değişim gösteren İstanbul’u her bir fotoğrafçı seçtiği konular ve özgün yaklaşımlarla fotoğrafladılar.

Sergide yer alan fotoğrafçılar : Gülizar Aktaş, Emel Arısan Yöney, Reyhan Aygör İncekara, Nurhayat Baysal, Selda Bedestenlioğlu, T. Mete Çelebican, Selda Durkut Gürkan Emecan, Pelin Genç, Kaan Gürsal, Çağrı İşbilir, Serra Kemmer, Tülin Şahin Safi, Özlem Uçarkuş ve Fevzi Yağcı, süreci proje katılımcıları adına Tülin Şahin Safi anlatıyor.

Proje boyunca günün farklı saatlerinde, değişen hava koşullarında ve renkli sosyal ortamlarda çalıştık. Bir kentin zenginliği olan çeşitli kültürlerden insanlarla iletişim içinde olduk. Onların kimi zaman ironik, kimi zaman hüzünlü hikayeleri fotoğraflarımıza konu oldu. Sokak festivalleri, bit pazarları, kahvehaneler, kafeler, barlar ve sokağın ta kendisi çalışma alanımızdı.

Her gün yaşam gailesiyle geçip gidenler, göçlerle gelenler, ekmeğinin peşinde olanlar, sokak müzisyenleri, gece insanları, evsizler, her şeyden habersiz günlük yaşamını sürdürenler; kısacası Istanbul’un tüm gizli kahramanları bu projenin birer parçası ve fotoğrafların ilham kaynağıydı. Biz proje katılımcıları için bu bir yıllık süre değişik deneyimlerle dolu, uyumlu ve keyifli bir süreçti.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT