Türkan Ayhan - `Senin Rengin Kırmızı İstanbul`um`

Tarihler: 17 Mayıs 2010 Pazartesi ~ 28 Mayıs 2010 Cuma

Yer: VakıfBank İstanbul Bölge Fuayesi

Adres: Hacı Adil Yolu Çayır Çimen Sok. No:2 1.Levent İstanbul İstanbul

Telefon: 0212 316 70 79 - 316 70 51

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr May 17, 2010 ~ May 28, 2010

Türkan Ayhan`ın "Senin Rengin Kırmızı İstanbul”um" başlıklı düzenleme sergisi VakıfBank İstanbul Bölge Fuayesi`nde. 17-28 Mayıs 2010 tarihleri arasında Cumartesi - Pazar günleri dışında her gün 09.00 - 17.30 saatleri arasında ziyarete açık.

TÜRKAN AYHAN
İstanbul`da doğan, ilk, orta ve lise öğrenimlerini İstanbul`da tamamlayan Türkan Ayhan “Moda Tasarımı” bölümünden mezun olduktan sonra Sabri Berkel, Kayıhan Keskinok, Ayhan Yılmaz ve Oya İslimyeli`den resim, heykel, seramik eğitimleri almış ve Salzburg Güzel Sanatlar Yaz Akademisi ile Viyana`da sanatsal araştırmalar, incelemeler ve çalışmalar yapmıştır.
A. Ü. İşletme Fakültesi mezunu Ayhan, sekiz yıl kamu kurumları ve özel kuruluşlarda görev almıştır. Sanatsal üretimi resim, heykel, seramik ve tasarım gibi farklı disiplinlere dayanmaktadır. Özel koleksiyonlarda yapıtları olan sanatçı, Ankara`daki kendi atölyesinde çalışmalarına devam etmektedir.

Türkan Ayhan - `Senin Rengin Kırmızı İstanbul`um`

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT