Volkan Atılgan Sinop Fotoğrafları Sergisi

Volkan Atılgan Sinop Fotoğrafları Sergisi

Tarihler: 05 Kasım 2016 Cumartesi ~ 05 Kasım 2016 Cumartesi 14:00

Yer: Kalamış Parkı

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Kas 5, 2016 ~ Kas 5, 2016

"Nükleer mi? Sinop'a mı? Oldu Canım!"
Sinop Nükleere karşı sesini tüm Türkiye'ye duyurmaya devam ediyor!

Hükümetin enerji politikaları arasında ısrarla üzerinde durduğu kirli Nükleer dışa bağımlı enerjinin ülkemizden özellikle de doğal ve kültürel mirası ile son derece önemli bir yer olan Sinop’tan alıp götüreceği güzellikleri vurgularken, yenilenebilir enerji kaynaklarının kirli Nükleer Güç Santraline alternatif olması konusunda da duyarlılık oluşturmayı amaçlayan sergi bu güne kadar yedi kez gerçekleşti ve toplam 70 adet eşsiz Sinop fotoğrafından oluşuyor. Bu önemli misyonu gerçekleştirmek için tüm Türkiye’yi dolaşarak Sinop'u hiç görmemiş insanlara var olan değerleri gösterip nelerin yitip gideceğinin altını çizen serginin ana hedefi ise santralin inşası ve faaliyete geçmesi halinde yok olacak doğa ve oluşacak sosyokültürel yıkıma dikkat çekmek ve bu yıkıma dur diyebilmek.

Sinop halkı, doğa ve yaşamlarını sonsuza kadar engelleyecek olan bu projeye, medeni bir biçimde sakin sakin itiraz ederken eşsiz Sinop karelerine belki de ilk defa bakan insanlara da bakın vatanınızda böyle cennet köşeler var ve yok olmak üzereler “ Sensiz Bir Eksiğiz” diye de seslerini duyurmaya Sinop’u tanıtmaya çabalıyor.

Sekizincisi Kadıköy Belediyesinin destekleri ile düzenlenen sergi, 5 Kasım Cumartesi Günü Saat 14.00' da Kadıköy/Kalamış Parkında Kamuoyu vicdanını ve tüm İstanbul halkını “ Sensiz Bir Eksiğiz” sloganıyla davet ediliyor.

Volkan Atılgan Sinop Fotoğrafları Sergisi

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT