Yeni Umutlar

Tarihler: 14 Ocak 2010 Perşembe ~ 26 Ocak 2010 Salı 14-26 Ocak 2010

Yer: Bahariye Sanat Galerisi

Adres: Caferağa Mah. Kadife Sok. Kızıltunç Apt. No: 1/1 Kadıköy – İstanbul İstanbul

Telefon: 0216 414 55 06

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Oca 14, 2010 ~ Oca 26, 2010

Her yeni yıl, yeni bir umudun da adı olarak belirginlik kazanır. Bu bağlamda 2010 İstanbul için kültür ve sanatın gelişmesi noktasında yeni bir umut oldu. Avrupa Kültür Başkenti projesinin yaratıcılık için yeni açılımlar doğurması, sanatın bu yıl içinde daha da ön plana geçmesi anlamına geliyor.

Sanat insan var oluşunun anlaşılması, giderek hayatın ve yaşanılan coğrafyanın, kentin yeniden tarif edilerek, değerlendirilmesi olarak da yorumlanabilir. Yeni Umutlar, hayata, sanata, insana ve yaşanılan coğrafyayla kente yeni estetik duyarlılık ve bakış açılarıyla da bakma anlamlarına geliyor.

Bu sergiye katılan sanatçılar kendi estetiklerini yeni umudun filizi olarak değerlendirdiler. Onu hayatı yeniden ve farklı bir duyarlılıkla algılamanın, karamsarlığa karşın umudun yeni açılımları olarak yeniden yorumladılar. Ortaya farklı ve özgün estetikler, yeni bakış açıları; doğal olarak da yeni önermeler, yeni umutlar çıktı…

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT