Sunay Akın

Tarihler: 15 Mart 2011 Salı ~ 15 Mart 2011 Salı 15 Mart Saat: 17:00

Yer: İ.Ü. Tıp Fakültesi 14 Mart Amfisi

Ücret: Tam 28,50 TL, Öğrenci 23,50 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları, www.biletix.com

Adres: Turgut Özal Cad. Çapa Fatih İstanbul Fatih İstanbul

Telefon: 0212 266 99 99

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Mar 15, 2011 ~ Mar 15, 2011

Kas Hastalarıyla El Ele Daha Güzel Bir Yaşam İçin
6 ay
6 üniversite
6 etkinlik

Sunay Akın… O bir kalp ustası..

İnsanların kalbini kazanmakta usta! Bu sefer, ne kız kulesi, ne Mihrimah Sultan Camii, ne de bilmem ne medresesi! Karar vermiş, ülkemizdeki 100.000 kas hastasının sesi… Yalnızca sesi değil, dokunuşu, soluğu, nefesi…

Kas hastalığı… Kalıtımsal bir hastalık. Bazıları ancak 12-13 yaşlarına kadar yaşayabilen, bazıları iyi bir bakımla 30-35 ine kadar direnebilen, kimiyse soluk borularına göğsünden takılan bir cihazla ancak hayatı soluyabilen; belki ömrünüzce hiç görmediğiniz, kimi yalnız kaşlarıyla, kimi de bakışlarıyla konuşabilen insanların öyküleri… Sunay Akın işte bu sefer kas hastalarının kalbini kazanmaya çalışıyor. 6 ay boyunca, 6 üniversitede, 6 etkinlik yaparak gelirlerini bir yandan kas hastalarının yararına adarken, öte yandan onların isteğine uyarak İstanbul Oyuncak Müzesi’nin engelli erişilebilirliğini sağlamaya çalışıyor..

Bu sosyal sorumluluk projesinde 6 üniversitenin öğrenci kulüpleri de aktif rol alıyor, kas hastalarıyla ele ele daha güzel bir yaşam için dayanışma içerisinde, onların sesini Sunay Akın’ın sesine katarak bir duygu ve dayanışma ağı geliştirmeyi hedefliyorlar.

Sunay Akın

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT