Amor

Amor

Tarihler: 21 Kasım 2018 Çarşamba ~ 21 Kasım 2018 Çarşamba 21 Kasım 2018 20:30

Yer: Zorlu PSM - Turkcell Platinum Sahnesi

Ücret: Öğrenci Biletleri 10 TL - Sadece anagişelerden satılacaktır. 1. Kategori - 168.00 TL 2. Kategori - 101.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Adres: Zorlu Center Beşiktaş İstanbul

Telefon: 0850 222 67 76

Web: http://www.zorlucenterpsm.com

E Posta: info@zorlucenterpsm.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Kas 21, 2018 ~ Kas 21, 2018
22. İstanbul Tiyatro Festivali, 17 Kasım-4 Aralık tarihlerinde sizlerle buluşuyor.

ATTIS THEATRE
Yöneten, Sahne Yerleştirme ve Metin Kompozisyonu: Theodoros Terzopoulos
Müzik: Panagiotis Velianitis
Kostüm Tasarımı: LOUKIA
Işık Tasarımı: Theodoros Terzopoulos, Konstantinos Bethanis
Sahne Yerleştirme: Charalampos Terzopoulos
Teknik Yönetmen: Konstantinos Bethanis
Prodüksiyon Sorumlusu: Maria Vogiatzi
Oynayanlar: Aglaia Pappa, Antonis Myriagkos

"Theodoros Terzopoulos, tiyatro tarihine ve oyunculuğa bakışa yön vermiş bir yönetmen. Yönetmenin festivalle işbirliği ise 1990’lı yıllara dayanıyor; o tarihten bugüne İstanbul’a her uğrayışı Türkiye’deki tiyatro evrenini derinden etkiledi ve tiyatromuz için bir esin kaynağı oldu. Geçtiğimiz yıl festivalde, imza attığı üçlemenin son halkası olan Bir Daha’yı seyirciyle buluşturdu ve oyun büyük bir ilgiyle karşılandı. Usta yönetmen bu yıl festivalde, üçlemenin ikinci oyunu Amor’u ve ilk oyunu Alarme’ı peş peşe İstanbul seyircisinin beğenisine sunacak.
Amor, Thanasis Alevras’ın metnine dayanan bir kompozisyon. Terzopoulos, Amor’da sahneyi, rollerin, aksesuvarların, duyguların, hatıraların ve hatta beden parçalarının satın alındığı bir açık artırma mekânı olarak kullanıyor; tüm bunlar inceleniyor, maliyeti hesaplanıyor ve fiyatlar borsadaki dalgalanmalardan etkileniyor!

Oyuncular ise mevcut durumu gözlemlerken, bunu ironik bir biçimde yorumluyorlar. Küresel kriz çağı… Otoriteyi manipüle eden ve otorite tarafından manipüle edilen insanların davranışlarındaki aşırılık, bir aşk vaadiyle baltalanıyor. İşte Amor, politik anlatım gücünü tam da bundan alıyor: İnsan olmanın itici gücü aşk üzerinden yorumlanıyor."

Öğrenci Biletleri 10 TL
Yaklaşık 55’ sürer; ara yoktur.

Yunanca; Türkçe üstyazılı.

- Gösteriye başlangıç saatinden en az 30 dakika önce mekânda hazır bulunmanızı ve güvenlik önlemleri nedeniyle, yanınızda el çantasından büyük çanta bulundurmamanızı önemle rica ederiz. Bavul ve büyük sırt çantaları mekâna ve vestiyere kabul edilmeyecektir.- Seyircilerimizin gösterilere vaktinde yetişmek üzere titizlik göstermelerini önemle rica ederiz. Gösteriye geç gelen seyirciler salona alınmayacak, bilet iadesi yapılmayacaktır.- Gösteri sırasında kamera, fotoğraf makinesi, cep telefonu ve her türlü kayıt cihazı ile kayıt yapılması yasaktır.- Önerilen gösteriler dışında 7 yaşından küçük çocukların gösterilere getirilmemesi rica olunur.- Öğrenci bileti alan seyircilerimizin kontrol için, geçerli öğrenci kimlik ya da belgelerini yanlarında bulundurmalarını rica ederiz.- Satın alınan biletler, gösterinin iptali veya tarih değişikliği olması dışında değiştirilemez veya iade edilemez. İptal veya tarih değişikliği sonucunda yapılacak iade ve değiştirme işlemleri değişiklik duyurusunda belirtilen tarihe kadar gerçekleştirilmelidir.- Elde olmayan nedenlerle gösteri mekânlarında değişiklik olabilir. Festival yönetimi, yeni mekânda izleyicilerimizin bilet numaralarına en yakın yeri temin edecek bir oturma planı hazırlayacaktır. Mekân değişikliği nedeniyle satın alınan biletler iade edilmez.- Elde olmayan nedenlerden dolayı gösteri programlarında değişiklik yapılabilir. Program değişikliği nedeniyle satın alınan biletler iade edilmez.- Tüm gösteri mekânlarında sağlık ekibi ve ambulans hazır bulunmaktadır.- Bilet satış ve kullanım koşulları için lütfen okuyunuz: www.iksv.org/tr/bilet-satis-ve-kullanim-kosullari

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT