Bekleyiş

Tarihler: 12 Şubat 2022 Cumartesi ~ 12 Şubat 2022 Cumartesi 12 Şubat 2022 20:30

Yer: Caddebostan Kültür Merkezi A Salonu

Ücret: - Tam 101.75 TL Öğrenci 81.75 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Adres: Bağdat Cad. Haldun Taner Sok. No:11 CADDEBOSTAN Kadıköy İstanbul

Telefon: 0216 467 36 00 - 0216 467 25 68

Web: http://ckm.kadikoy.bel.tr/

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Şub 12, 2022 ~ Şub 12, 2022
Bekleyiş oyunu, 12 Şubat'ta CKM'de sizlerle...

Marguarite Duras’dan esinlenerek yazan: Zeynep Avcı
Yönetmen - Filiz Kutlar- Sibel Yıldırım Özer
Oyuncu - Filiz Kutlar
Dekor kostüm - Gürel Yontan
Işık tasarım - Murat Selçuk
Yönetmen yardımcımcısı - Esra Özdelice
Fotoğraflar- Emre, Sibel Yıldırım, Esra Çakıl

Fazıl Say’ın olağanüstü müzikleriyle güçlenen hüzünlü bir aşk hikayesi ve savaş…

İkinci dünya savaşının geçtiği günlerde direnişçilere ve Yahudilere yapılan korkunç eziyet.Toplama kamplarında öldürülen binlerce insan. Günümüzde de iktidar canavarı, güç, insanları yerle bir etmeye devam ediyor. İnsanlık suçu işlenmeye devam ediliyor. Tekerrür eden, tarih eşliğinde değişen sadece insanlar mı yoksa rolleri midir?

Savaşlar yalnızca öldürmüyor. Umutları, yaşam sevinçleri sonsuza kadar yok olmuş insanlar var.Kadın derin bir aşkla sevdiği erkeğin dönmesini, onun hayatta olup olmadığını bile bilmeden,  umarsızlık içinde  bekliyor. Yaşamı bekleyiş haline geliyor, yaşamını acıyla sürdürüyor. 

O adam bir gün dönecek mi, dönerse nasıl biri olarak dönecek?

Aşk çoğu kez karşılık beklemeden sevmektir. Kadını seven, onun acılı bekleyişine ortak olan diğer adam için de öyle.... Sıra dışı bir aşk hikayesi.

60 dk / Tek Perde

- Etkinlik alanına gelirken Aşı Kartı veya en geç 48 saat öncesinden yapılmış PCR test sonucunuzu yanınızda bulundurmanızı rica ederiz. Aşı Kartı veya PCR sonucu olmayan misafirlerimiz etkinlik alanına kabul edilemeyecektir. Uygulanacak kuralların detaylarına "Coronavirüs-Covid-19-Hakkında-Bilgilendirme" sayfasından ulaşabilirsiniz.- HES uygulaması üzerinden 18 yaş üzeri misafirlerimiz tarafından aşı kartı gösterilmesi veya azami 48 saat önce yapılmış negatif sonuçlu PCR testi zorunluluğu bulunmaktadır. T.C Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen aşı takvimini tamamlamış kişiler, son aşı tarihlerini takip eden 14. günden itibaren, Covid-19 geçirmiş kişiler ise izolasyon süreçlerinin tamamlanmasından itibaren 180 gün süre ile salona seyirci olarak girebilecektir. Kişi hastalığı geçirmemiş veya aşılı değil veya negatif PCR testi yok ise etkinliğe katılmasına müsaade edilmeyecektir.- Katılımcılar/izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır. - Katılımcılar/izleyiciler alana girerken muhakkak maske takmalı ve etkinlik süresince maskelerini çıkarmamalıdır. Maske takma konusunda gereken hassasiyeti göstermeyenler uyarılmalıdır. Maske takmamakta ısrar edenler etkinlik alanı dışına çıkartılmalıdır.- Öğrenci biletlerinin girişte öğrenci kimlik kartı ibrazı mecburidir.- Öğrenci kartı ibraz etmeyen kişilerden fiyat farkı alınacaktır.- 12 yaşından küçük çocuklar etkinliğe alınmamaktadır.- 12 yaş ve üzeri bilete tabidir.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter İnstagram Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT