Ben 1 Gün Kadınken

Tarihler: 12 Nisan 2014 Cumartesi ~ 12 Nisan 2014 Cumartesi 20:30

Yer: Beşiktaş Kültür Merkezi

Ücret: Numarasız - 250.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Adres: Sinanpaşa Mah. Hasfırın Cad. No:75 Beşiktaş İstanbul

Telefon: 0212 236 18 18

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Nis 12, 2014 ~ Nis 12, 2014

Girişimci İş Kadınları, Ben 1 Gün Kadınken oyunu ile 12 Nisan'da BKM'de sahne alıyor!

Türkiye Kadın Girişimciler Derneği (KAGİDER), kadın girişimciliğini geliştirmek, ekonomik ve sosyal yaşamda kadının konumunu güçlendirmek için 11 yılı aşkın süredir gerçekleştirdiği çalışmalarına bir yenisini daha ekliyor.

KAGİDER'in temel misyonu olan kadın girişimciliği ve istihdamı alanında kapasite geliştirme ve farkındalık yaratma çalışmaları doğrultusunda kurulacak KAGİDER Akademi’nin lansmanı ve finansmanı için, BKM ekibi tarafından derneğe özel bir oyun yazıldı. KAGİDER Başkanı Gülden Türktan yanı sıra aralarında Defne Samyeli’nin de bulunduğu 15 KAGİDER üyesi kadın girişimci, 12 Nisan 2014 Cumartesi akşamı, Ben 1 Gün Kadınken oyunu ile BKM sahnesinde izleyiciyle buluşacak. Tiyatro oyunu, KAGİDER Akademi için fon yaratma etkinliğidir.

Ben 1 Gün Kadınken oyununun 12 Nisan’daki Gala Gecesi kokteyli, Big Chefs tarafından düzenlenmektedir.

Kokteyl: 19:00 – 20:30
Gösterim: 20:30 – 21:30

BKM tarafından kaleme alınan Ben 1 Gün Kadınken oyunu, girişimci kadınların iş ve sosyal hayattaki sorunlarına göndermeler yapan bir konu üstüne kuruldu. Yönetmenliğini BKM Genel Koordinatörü Celal Tak’ın üstlendiği oyun, KAGİDER üyeleri arasından yine BKM ekibi tarafından seçilen ve tamamı girişimci iş kadınlarından oluşan KAGİDER Oyuncuları tarafından sahnelenecek. KAGİDER Oyuncuları’nın yanı sıra, oyundaki erkek karakterleri canlandırmak üzere ünlü oyuncular Hakan Bilgin, Caner Alkaya, Yavuz Pekman ve Celal Tak da 12 Nisan akşamı sahnede olacak.

KAGİDER Akademi, on-line eğitim modülleri ile Türkiye’nin dört bir yanından girişimci kadınlara ve girişimci adaylarına üretim, pazarlama, marka oluşturma, İK, yönetim, finans, hukuk, iş planı vb konular çerçevesinde eğitimler sunmayı hedefliyor ve derneğin on bir yıllık girişimcilik eğitimleri deneyimi üstüne inşa ediliyor. Kurulduğu günden bu yana KAGİDER, kadının üreterek ve varlığını özgürce ortaya koyarak tüm karar süreçlerinde etkin rol aldığı bir dünya yaratmak amacıyla çalışıyor. Bu kapsamda Türkiye’de kadınların sosyo-ekonomik açıdan güçlenmelerini hedefleyen birçok proje ve çalışma gerçekleştiren dernek, kendi bünyesinde ve farklı platformlarda KAGİDER üyelerinin de  katkılarıyla binlerce kadına ulaşarak eğitimler verdi ve birikimlerini aktardı. KAGİDER, tüm bu deneyimi tek bir platformda toplamak amacıyla ve on-line eğitim modülleri ile ülke genelinde daha geniş bir kitleye ulaşmak hedefiyle KAGİDER Akademi’yi kurma yolunda çalışmalarına başladı.

- Kokteyl 19:00, Oyun Saati 20:30'dur.
- Yerler numarasız oturmalıdır.
- Etkinlik mekanına kamera ve fotoğraf makinası sokmak yasaktır.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT