Beş Sevim Apartmanı

Beş Sevim Apartmanı

Tarihler: 20 Ağustos 2020 Perşembe ~ 20 Ağustos 2020 Perşembe 21:00

Yer: Selamiçeşme Özgürlük Parkı

Ücret: Genel Giriş - 22.00 TL

Nereden Alınır: https://www.mobilet.com/

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ağu 20, 2020 ~ Ağu 20, 2020

Doktor Samimi İstanbul’da beş odalı bir apartman dairesinde halası ile birlikte yasar. Annesi o küçükken Amerika’ya gitmiş ve Samimi’yi halasına emanet etmiştir. Annesi sadece senede bir gün onu görmeye gelmiştir. Samimi fazla konuşan biri olmamıştır hiçbir zaman. Sadece dersleriyle ilgilenen Samimi’nin başarılı bir okul hayatı olmuştur. Üniversitede tıp bölümünü bitirmiş sonrasında da psikiyatri uzmanı olarak hastanede çalışmaya başlamıştır. Samimi hayatı boyunca gece konuştuğu cin ve peri dostlarının sözünden hiç çıkmamıştır, onlar ne derse yapmıştır. Samimi 30 yaşında aşık olmuş ve bu aşkı cin ve peri dostlarına söylemiştir. Samimi’nin aşkına sinirlenen dostları Samimi’yi korkutmuşlardır. Samimi gidip ona sevdiğini bile söyleyememiştir. Ama gelen tehditlerden sonra dostlarını düşman ilan etmiş ve dünyaya “cin ve peri diye bir şey yoktur” u kanıtlamaya karar vermiştir. İlk hastaneden beş kimsesiz hastayı Cihangir’de satın aldığı beş katlı “BES SEVİM APARTMANI”nın her bir katına sırayla yerleştirmiştir. Günler geçtikçe olaylar istediği gibi gelişmemiş ve bu süreçte Samimi gitgide yıpranmıştır. Akıl sağlığı gittikçe bozulan samimi cin ve perilerin onun vücudunu ele geçirdiğini, kurtuluşun ateş olduğu kararına varmış ve bir Haziran sabaha karsı Beş Sevim Apartmanı büyük bir yangınla küle dönmüş.

16 yaş ve üzeri izleyiciler için uygundur.

Yazan:Mine Söğüt
Uyarlayan ve Yöneten:Orçun Ucal
Dramaturji:Nevra Ayşem Savaşçı
Koreografi:Seçil Demircan
Işık Teknik:Osman Onur Can
Afiş Tasarım:Enver Bike
Oyuncular:Leman Aydın, Mehmet Şerif Tozlu, Nevra Ayşem Savaşçı, Orçun Ucal, Oğuz Gülen

Katılımcılar/izleyiciler alana girerken muhakkak maske takmalı ve konser süresince maskelerini çıkarmamalıdır. Maske takma konusunda gereken hassasiyeti göstermeyenler uyarılacaktır. Maske takmamakta ısrar edenler etkinlik alanı dışına çıkarılacaktır.

Sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde hazırlanan oturma düzeni ile gerçekleşecektir.

Konser alanına dışardan su dışında yiyecek ve içecek alınmayacaktır.

Etkinlik alanı girişinde dezenfektan, ateş ölçer gibi koruyucu donanımlar bulundurulacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Tüm yaş çocuk grubu bilete tabidir.

Etkinliklerin yaş sınırı sayı ile belirtilmiştir. Belirtilen yaşın altındaki çocukların gösterime getirilmemesi önemle rica olunur.

Gösterimlerimiz saat 21.00’da başlar. Gösterim başladıktan sonra içeriye seyirci alınmayacak, geç gelen izleyicilerimiz ise ikinci perdede içeri girebilecektir.

Sağlık Bakanlığı'nın getirdiği Covid19 önlemleri gereğince 65 yaş üstü sanatseverlerimizi 21:00’de başlayacak olan festival etkinliklerimizde ağırlayamayacağımızı üzülerek bildiririz.

Oyun günü hava muhalefetinden dolayı ve hastalık gibi olumsuz mücbir sebeplerden dolayı kaynaklanan etkinlik iptallerinin bilet iadeleri gerçekleştirilecektir.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT