Gülelim Eğlenelim Öğrenelim (Çocuk Oyunu)

Tarihler: 31 Ocak 2009 Cumartesi ~ 01 Şubat 2009 Pazar 31 Ocak-1 Şubat Ocak Saat 11:30 - Saat: 11:30

Yer: Profilo Kültür Merkezi

Ücret: 15 TL

Adres: Profilo Alışveriş Merkezi, Mecidiyeköy Mecidiyeköy İstanbul

Telefon: 0212 217 70 97- 98

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Oca 31, 2009 ~ Şub 1, 2009

Çocuk Tiyatrosu kavramı içinde sıkça başvurulan yüzeysel ve bire bir vurgulamaların tercih edilmediği oyundaki eğitici unsurlar, çocuklara gizli edinim metodu ile ulaşıyor. Uygulanan bu metod, eğlence performansını kesintiye uğratmadan çocukların ilgisini kalıcı kılıyor. Her yaştan çocuklarla birlikte büyükleri de eğlendirebilme başarısını gösteren oyun, Nuray Erkin tarafından kaleme alındı.

“Gülelim Eğlenelim Öğrenelim” oyunu müzik, palyaço, jonglör, kukla ve illüzyonun bir arada olduğu, varyete tarzını içeren revü görünümü ile Türkiye’de eşi olmayan ve Sermet Erkin dışında kimsenin sunmadığı bir tarzı ortaya koyuyor.
Sermet & Nuray Erkin’in yanı sıra; Palyaço Koko, Kadir Akmaca ve Tavşan Pufi’nin oynadığı “Gülelim Eğlenelim Öğrenelim”i sakın kaçırmayın!

SERMET ERKİN İLE Gülmek Eğlenmek ve Öğrenmek isteyenler Profilo Alışveriş ve Kültür Merkezine!
İllüzyonist Sermet Erkin, uzun bir ayrılıktan sonra İstanbul’a geri döndü!
Sermet Erkin 10 yıldır Kocaeli’nin Karamürsel ilçesinde yaşamını sürdürürken, Türkiye’nin yüzlerce ilçesinde, Hollanda, Almanya, Belçika, Kazakistan, Kıbrıs gibi dış ülkelerde 1135 kez sahnelediği “Gülelim Eğlenelim Öğrenelim” adlı çocuk oyunu ile yeniden İstanbul’da! Türkiye’nin en büyük illüzyonisti olan Sermet Erkin, Profilo Alışveriş ve Kültür Merkezi`nde yediden yetmişe tüm çocuklarla buluşuyor. Erkin, sergilediği gösteri ile çocukları salt eğlendirmek değil, onlara çevre bilinci, ateşle oynamama, büyükleri sayma, temizliğin önemi gibi pek çok konuda eğitici ve öğretici mesajlar veriyor.
Gülelim Eğlenelim Öğrenelim (Çocuk Oyunu)

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT