Hakikat Elbet Bir Gün

Hakikat Elbet Bir Gün

Tarihler: 11 Ağustos 2020 Salı ~ 11 Ağustos 2020 Salı 21:00

Yer: Selamiçeşme Özgürlük Parkı

Ücret: Genel Giriş - 22.00 TL

Nereden Alınır: https://www.mobilet.com/

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ağu 11, 2020 ~ Ağu 11, 2020

Bütün normallerin değiştiği, değerlerin alt üst olduğu ‘uzak’ bir ülke. Kargalar, fareler sokakları istila etmiş, şairler, yazarlar mazgallara hapsolmuş. Bir genç, doğum gününde, doğduğu evin sokağında gözaltına alınır. Sebebi bilinmez ve bilinmeyecektir.

Karanlık bir masalın içindedir artık, boynuna, göğsüne ve sırtına üç darbe alır ve artık sokaktadır. Ülkede bu ‘halk düşmanını yakalamak için seferberlik ilan edilir. Televizyonlar, kargalar, fareler, ayılar ve insanlar... Herkes bu sarı T-shirt’lü gencin peşindedir. Ülke genelinde sarı yasaklanır. Hayat durma noktasına gelir ve son olarak artık güneş doğmayacaktır.

Hakikat Elbet Bir Gün, yaralı bir masumun, bir gün hepimizin cebinden çıkması muhtemel o son mektubunun hikayesidir. Distopik bir masal, güneşin bir gün mutlak doğacağına, hakikatin elbet bir gün ortaya çıkacağına inananların isyanı. Bir yıllık bir adalet arayışı.

Tüm seyirciler için uygundur.Yazar: Berkay Ateş
Yönetmen: Serkan Salihoğlu
Dramaturg: Aslı Ceren Bozatlı
Oyuncular: Gizem Erdem - Seda Türkmen - Emir Çubukçu - Can Kulan - Berkay Ateş
Dekor Tasarım/Işık Tasarım: Cem Yılmazer
Kostüm Tasarım: Başak Özdoğan
Koreograf: Gizem Erdem
Maske ve Kukla Tasarım: İlayda Çeşmecioğlu
Sahne Amiri: Ataberk Öge

Katılımcılar/izleyiciler alana girerken muhakkak maske takmalı ve konser süresince maskelerini çıkarmamalıdır. Maske takma konusunda gereken hassasiyeti göstermeyenler uyarılacaktır. Maske takmamakta ısrar edenler etkinlik alanı dışına çıkarılacaktır.

Sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde hazırlanan oturma düzeni ile gerçekleşecektir.

Konser alanına dışardan su dışında yiyecek ve içecek alınmayacaktır.

Etkinlik alanı girişinde dezenfektan, ateş ölçer gibi koruyucu donanımlar bulundurulacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Tüm yaş çocuk grubu bilete tabidir.

Etkinliklerin yaş sınırı sayı ile belirtilmiştir. Belirtilen yaşın altındaki çocukların gösterime getirilmemesi önemle rica olunur.

Gösterimlerimiz saat 21.00’da başlar. Gösterim başladıktan sonra içeriye seyirci alınmayacak, geç gelen izleyicilerimiz ise ikinci perdede içeri girebilecektir.

Sağlık Bakanlığı'nın getirdiği Covid19 önlemleri gereğince 65 yaş üstü sanatseverlerimizi 21:00’de başlayacak olan festival etkinliklerimizde ağırlayamayacağımızı üzülerek bildiririz.

Oyun günü hava muhalefetinden dolayı ve hastalık gibi olumsuz mücbir sebeplerden dolayı kaynaklanan etkinlik iptallerinin bilet iadeleri gerçekleştirilecektir.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT