Hayatın Çakallı Yolları

Tarihler: 30 Mart 2012 Cuma ~ 30 Mart 2012 Cuma 17-23-30 Mart Saat: 20:30 - Saat: 20:30

Yer: ÖyküSahne

Ücret: Tam: 20 TL - İndirimli:15 TL

Nereden Alınır: ÖyküSahne Gişe

Adres: Sakızgülü Sok. No:29 Bahariye – Kadıköy Kadıköy İstanbul

Telefon: 0216 330 53 30

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Mar 30, 2012 ~ Mar 30, 2012

Hiç bu kadar eğlenceli bir ofis görmediniz!
Oyun, günümüz çalışma hayatının insanı hiçe sayan katı kurallarını, baskıyı, acımasız rekabeti ve ofis duvarlarına yazılmış küçük bir aşk öyküsünü eğlenceli bir dille aktarıyor.

“Nereden bileceksiniz patronsunuz siz, arkanıza yaslanın para sayın. Bir gün bizimle tabldot yemek yediğini görmedim be! Hani takım ruhu, hani ortak değerler, hani empati, hani hani hani!”

Kötülüğün temsilcisi Çakal ve iyiliğin temsilcisi Kuzu, bu kez iş dünyasında karşı karşıya gelirler ve bu karşılaşma şirket çalışanlarını da içine alan büyük bir mücadeleye dönüşür. Bu mücadelede iyilik ve aşk mı yoksa kötülük ve ihtiraslar mı galip gelecektir?

“Bir Marmara Denizi de benim işte. Böyle dalgalı. Ama artık ben durulmak istiyorum. Kısacası…Size çok aşığım. Öyle böyle değil yani!”

Tiyatro Açıkça oyuncularının oyunun yazımına, doğaçlamalarıyla katkı sunduğu iki perdelik komedi “Hayatın Çakallı Yolları”, bir “ekip çalışması” olarak da dikkat çekiyor. Oyun sezon boyunca Kadıköy ÖyküSahne` de seyirciyle buluşacak.

Yazan-Yöneten: Sertaç Ayvaz
Işık: Onur Sarıgül
Dekor-Kostüm: Deniz Er, Gülşah Göktaş
Oynayanlar: Ali Kakkaç, Ecem Öztürk, Gülcan Uçar, Hilal Güven, Işık Gökçe Tezgel, Itır Zeren, Kazım Güven, Metin Sarıkaya, Nazlı Hilal Güngör, Nihat Çakır, Seçil Erkan.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT