Hipnozcu - Devr i Alem Oyuncuları

Hipnozcu - Devr i Alem Oyuncuları

Tarihler: 22 Şubat 2020 Cumartesi ~ 22 Şubat 2020 Cumartesi 20:00

Yer: CSA Alternatif Sahne

Ücret: Tam 50.00 TL Öğrenci 35.00 TL

Adres: Kazım Orbay Cad.No: 3B Bomonti Park AVM 208/A Bomonti Şişli İstanbul

Telefon: 0212 342 31 11

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Şub 22, 2020 ~ Şub 22, 2020

İşçi olarak yaşayan Boris ve Nadya yoğun mesai gerektiren bir işte çalışmaktadırlar. Hiç bir lüksü olmayan çift az miktarda para biriktirmiştir. Boris parayı eşi Nadya’dan saklar ve sakladığı yeri hatırlayamaz.

Nadya Boris’in parayı sakladığı yeri hatırlaması için eve hipnozcu çağırır. Hipnozcu Boris’i hipnoz ederek paranın yerini öğrenir. Nadya, Boris’in sırlarını öğrenme isteğine yenik düşer ve Hipnozcudan hipnoz sırasında Boris’i konuşturmasını ister. Seans sırasında aldatılmış olduğunu öğrenir. Hipnoz sonunda çiftin yoğun tartışmalarına şahit olan Hipnozcu, Boris’in ısrarlarına dayanamaz bu kez Nadya’yı hipnoz eder. Nadya’nın sırlarının ortaya çıkmasıyla çiftin tartışma boyutu artar.

Paranın var olma sorunsalı ile çiftin bozulan ilişki biçimi şiddete yönelir. Hipnozcu tartışan çifti aynı anda hipnoz ederek hafızalarını siler, sevgi telkininde bulunur. Dünya savaşlarına sebep olan ve hak ettiği parayı da bırakarak evden ayrılır.

Para sorunsalı ve birçok değerin hayattan sürülmüşlüğünü deneyimleyen insanoğlunun sıkışmışlığı aile ve toplum yapısında birçok etkiler bırakmaya devam edecektir.

Yazan:
Wassılıy Sıgaryov
Çeviren: Savaş mutlu
Yöneten: Tanya Aksu Gökdeniz
Müzik: Vurgun Deniz
Oyuncular: Tanya Aksu Gökdeniz, Hasan Fehmi Gökdeniz, Hasan can Türkkanı

Komedi- 2 Perde

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT