İkinci Dereceden İşsizlik Yanığı

Tarihler: 25 Mart 2020 Çarşamba ~ 25 Mart 2020 Çarşamba 25 Mart 2020 20:30

Yer: Profilo Kültür Merkezi Büyük Salon

Ücret: 1. Kategori - Tam : 56.50 TL - Öğrenci : 46.50 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Adres: Cemal Sahir Cad. No: 33 Profilo Alışveriş Merkezi Zemin A Şişli İstanbul

Telefon: 0212 216 44 00

Faks: 0212 216 44 10

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Mar 25, 2020 ~ Mar 25, 2020
Başarılı yeni dönem yazarlarından biri olan Ali Cüneyd Kılcıoğlu’nun yaşadığı olaylardan yola çıkarak kaleme aldığı “İkinci Dereceden İşsizlik Yanığı” sahnede!

"2001 ekonomik krizini mizahi bir dille ele alan yazar, işsizlik kavramı üzerinden “erkeklik” ve “ekonomik sınıf” olgularını tartışıyor. İşsizlik neden bir problemdir? Sorusunu cevaplıyor ve asıl meselenin toplumsal cinsiyet rolleri olduğunu, bir erkeğin işsiz erkek olamayışını, varolamayışını gözler önüne seriyor. Keskin bir üslupla kaleme aldığı oyunu aynı zamanda da komedi ögeleriyle besliyor. Siz bu şartlar altında çalışır mıydınız? Ya da çocuğunuzu bu şartlar altında çalıştırır mıydınız?

Tüm bunların içinde fantastik bir hayal dünyanız varsa ve mesleğiniz sizin için bir mesele haline geldiyse , bir boşluğu dahi dolduramayan biriyseniz, cehennemi görmeniz için ölmenize gerek yok. Bu üniversite mezunu işsiz bir gencin hikayesi değil, bu sizin hikayeniz, bu bizim hikayemiz.

Seyrederken her anında kendinizi göreceğiniz muhteşem bir kara komedi. Bütün oyun boyunca hem üzülecek hem de kahkahalara boğulacaksınız."

Yazan: Ali Cüneyd Kılcıoğlu
Yöneten: İlkay Zengin
Dramaturg: Yağmur Şenbayrak
Yönetmen Yardımcısı: Doğukan Çekiç
Süpervizör: Pınar Gordie
Işık Tasarım: Kemal Yiğitcan
Dekor Tasarım: Murat Yılmaz
Afiş Tasarım: Eda Güneş
Reji Asistanı: Cengizhan Özdilek
Kondüvit: Berk Sezen
Dış Ses: Sevcan Sini, Orhan Özpişirici
Oyun Fotoğrafları: Efe Sarıtabak

- 7 Yaşından küçükler etkinlik mekanına alınmamaktadır. 7 Yaş ve üzeri bilete tabidir.- Profesyonel ses ve görüntü kayıt cihazları etkinlik mekanına alınmayacaktır.- Etkinlik başladıktan sonra etkinlik mekanına izleyici alınmayacaktır.- PDF Bilet uygulaması vardır.Biletlerinizi yazdırmayı unutmayınız !- İndirimden faydalanan kişilerin,etkinlik girişinde resmi ve geçerli bir belge ibraz etmeleri zorunludur.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT