Seviyoruz ve Hiçbir Şey Bilmiyoruz

Seviyoruz ve Hiçbir Şey Bilmiyoruz

Tarihler: 13 Mart 2017 Pazartesi ~ 13 Mart 2017 Pazartesi 13 Mart 2017 20:30

Yer: ENKA İbrahim Betil Oditoryumu

Ücret: - Tam 45.00 TL, Öğrenci 25.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Adres: Sadi Gülçelik Spor Sitesi İstinye Sarıyer İstanbul

Telefon: 0212 276 22 14

Web: http://www.enkasanat.org/

E Posta: enkakultur@enka.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Mar 13, 2017 ~ Mar 13, 2017
Sibel Arslan Yeşilay'ın uyarladığı, Kemal Aydoğan'ın yönettiği "Moda Sahnesi-Seviyoruz ve Hiçbir Şey Bilmiyoruz" tiyatro oyunu, 13 Mart'ta ENKA İbrahim Betil Oditoryumu'nda...

"Bir ilişkinin değerini ve derinliğini nasıl yaşandığı kadar nasıl bittiği gösterebilir mi? En yakın bildiğimiz insanla iç dünyamızda hangi mesafede durduğumuzun farkında mıyız? Dahası, farkında olduğumuzu kabul edebiliyor muyuz? Birbirini hiç tanımayan biri evli, diğeri birlikte yaşayan iki çiftin, beklenmedik biçimde birbirine geçen hayatlarını konu alan oyun, ilişki adına yarattığımız illüzyonlardan kendi hakikatimize evrilmenin sancılı ve fakat iyileştirici sürecini sergiliyor. 15 günlüğüne başka bir şehre taşınacak olan Sebastian ve Hannah, tartışmaları yüzünden evden bir türlü ayrılamayınca evlerini değiş tokuş edecekleri Roman ve Magdalena çifti çıkagelir. Bir süre hepsi birlikte vakit geçirmek zorunda kalırlar. Eşlerinin ilgisizliğinden duygusal açlığa düşmüş olan her iki kadın da yeni tanıştığı ve ruhen daha yakın bulduğu diğer erkeğe ilgi duyar ve olaylar beklenmedik bir seyre kavuşur. Sade bir dekoru güçlü oyunculuklarla dolduran oyun, ilişkilerimizin üstü örtülü, gölgeli taraflarına bakmamızı sağlarken, kendi gerçeğimize nasıl dönebileceğimizin ipuçlarını da veriyor."

Yazan: Moritz Rinke
Çeviren: Sibel Arslan Yeşilay
Yöneten: Kemal Aydoğan
Oynayanlar: Sermet Yeşil, Berfu Öngören, İnan Ulaş Torun, Özlem Taş
Sahne Tasarımı: Bengi Günay
Işık Tasarımı: İrfan Varlı 
Müzik: Can Güngör

Satın aldığınız bileti akıllı telefonunuza indireceğiniz KonserV aplikasyonuna okutun, puanlar kazanın. Kazandığınız puanları yeni biletlere ve birçok farklı ödüle çevirin.

- 12 yaş sınırı vardır. 12 yaş altı etkinliğe alınmayacaktır.- ENKA Kültür Sanat etkinlikleri için MESAM ve MSG'ye telif hakkı ödenmektedir.- Yerler Numarasız oturmalıdır- Organizasyon şirketi uygun görmediği kişileir bilet ücretni iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.- Organizasyon şirketinin programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT