Shopping & F***ing / Alışveriş ve S***ş

Tarihler: 27 Nisan 2011 Çarşamba ~ 30 Nisan 2011 Cumartesi

25-26 Mart Saat: 21:00
27 Mart Pazar Saat: 17:00
1-2-6-7-8-9-15-16-17-20-21-22-23-27-28-29-30 Nisan Saat: 21:00 - Saat: 21:0

Yer: Dot / Dotmarsta Salonu

Ücret: Tam: 56,00 TL, Öğrenci: 31,00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00, Biletix Gişeleri, www.biletix.com ve Dot / Dotmarsta Salonu gişesi.

Adres: Harbiye Mah. Kadırgalar Cad. No: 3 Maçka İstanbul Maçka İstanbul

Telefon: 0212 232 44 40

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Nis 27, 2011 ~ Nis 30, 2011

Shopping and F***ing, yirmili yaşlar hakkında karanlık ve komik bir oyun...

Bir sürpriz!!!

En iyi arkadaşınıza aşık olmak gibi…Tutku, köpük, bant ve şeffaf kağıt katmanlarının altında gömülü. Mikrodalgaların ısınmak için kullanılabilecek tek şey olduğu bir dünya.

Artık hiç duygu kalmamış...

Reddedilmiş bir neslin değerleri belirlediği yıpratıcı ve tamamen tüketilebilir bir dünyaya, zekice şok edici bir bakış.

1996’da Royal Court`ta sahnelenen “Shopping and F***ing”, Mark Ravenhill’in ilk uzun oyunudur. Sarah Kane’in Blasted adlı oyunundan sonra Ravenhill’in Shopping and F***ing’i, çağdaş tiyatro için bir dönüm ve zirve noktası olarak kabul edilir. Günümüzde klasik bir yapıt olarak değerlendirilen oyun, gündelik yaşamımızdaki şiddeti korkutucu bir ustalık ile anlatan Sadizm ve Marksizm ile yoğrulmuş bir kara komedidir.

Hızlı ve şaşırtıcı sahneler, öfkeli ve hınzırca komik diyaloglarla örülü oyunda Ravenhill, komedi ve çirkinliği savaştırır. Kahkahalarla seyirciyi içine çeker sonra yaşadığımız dünyanın acımazlığını soğukkanlı bir biçimde göstererek sarsar.

Uyuşturucu, seks, bağımlılık, bağlılık, aidiyet, alışveriş, televizyon, aşk, aile… Hepsi ürkütücü bir biçimde iç içedir. Ravenhill’in sözü oldukça basittir aslında: “ARTIK İNSANLIK SATILIK !”

Yazan: Mark Ravenhill
Yöneten: Murat Daltaban
Çeviren: Ece Dizdar
Oyuncular:Ece Dizdar, Tuğrul Tülek, Serkan Altunorak, İbrahim Selim, Mert Can Sevimli
Yönetmen Yardımcısı: İpek Türktan
Dramaturji ve Proje Ekibi: Nurcihan Yücel, Pınar Töre, Mert Öner, Duygu Kocaağaoğlu, Özge Erdem, Gözde Kocaoğlu, Mert Can Sevimli, Emre Yetim, Tuğçe Altuğ, Damla Sönmez, Tevfik Şahin.
Video: Aslıhan Erguvan

Shopping & F***ing / Alışveriş ve S***ş

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT