Ted Bundy

Tarihler: 27 Ekim 2017 Cuma ~ 27 Ekim 2017 Cuma 27 Ekim 2017 20:30

Yer: Tatavla Sahnesi

Ücret: - 34.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Adres: Firuzağa Mah. Taktaki Yokuşu, No: 2B Cihangir Beyoğlu İstanbul

Telefon: 0212 233 52 30 - 0538 371 87 92

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eki 27, 2017 ~ Eki 27, 2017
Ted Bundy, Tatavla Sahnesi'nde meraklılarıyla buluşuyor.

Ekip Ad
ı : Üç Nokta Tiyatro
Oyun Adı : Ted Bundy
Yazan : Kosta Kortidis
Yöneten : Ali Çoban
Müzik : Özenç Yeşil – Sergen Serez
Işık Tasarım : Görkem Aydın
Oyuncular : Görkem Aydın, Özenç Yeşil
Oyunun Bilgisi : Cinayet ve tecavüzden sanık ve mahkum seri katil Theodore Robert Bundy’nin hayattaki son 53 dakikası.

Burası Florida Eyalet Hapishanesi, Stark, Amerika Birleşik Devletleri, İnfaz bölümü. Cinayet ve tecavüz suçundan Eyalet tarafından idam cezasına çarptırılan mahkumun idamına tanık olunacak!

Ama, ondan evvel yaşadığı 42 yıllık bir hayatı var. Tamamı değilse de bir kısmı insan gibi geçirilmiş bir hayat!

Bilinmezliklerle, sorularla, sorunlarla dolu. 8. yaş gününün farkındalığından, 15 yaşındaki hayatının dönüm noktasına. 1974-1978 yılları arasında resmi makamların ispatlayabildiği cinayet ve tecavüz sayısı 36. Fakat bunlar sadece kanıtlanmış olanlar… 1978 yılında hapishaneden ikinci kaçışından sonra tekrar yakalanan ve 10 yıl boyunca masum olduğunu söyleyen bir katil. 11 yıl boyunca anlamsız bir reddediş… Sonra anlamsızca bir kabul ediş ve mahkum oluş! 

1989 yılının 23 Ocak sabahının çok erken saatlerinde, hayatının son 53 dakikasına giren bir katil! Elektrikli sandalyeye 53 dakika uzaklıkta duran bir sapık! Theodore Robert Bundy’ye (arkadaşları kısaca “Ted” der…) 22 Ocak akşamı, ertesi sabah infaz edileceği tebliğ edilir. İnfaz öncesi son isteği sorulur. Sabah kahvaltısı olarak bir termos kahve ve kendisini idam edecek olan infaz memuru Richard Angelholmes ile 60 dakika boyunca sadece sohbet etmek istediğini belirtir. İstek infaz savcısına iletilir ve kapıda bir görevli bulunması kaydıyla kabul edilir. Ted, ayrıca infaz memuru Richard’tan sohbet sırasında görevli bir memur olduğunu düşünmeden eski bir dostu gibi davranmasını rica eder.

Ve Richard’ın resmi üniformayla değil mahkum elbisesiyle yanında bir saat geçirmesini rica eder. Richard bu istekleri de kabul eder. Richard infaza tam 53 dakika kala hücreye gelecektir. Richard tüm bunları acımasız bir seri katil için neden kabul etmiştir?  Ted’in yanına gelmeden evvel, resmi kıyafetlerini çıkartır ve cezaevi müdürünün yanına giderek son talimatları alır. Cezaevi müdürüyle birkaç dakikalık bir görüşme yaptıktan sonra mahkum kıyafetleri içinde Ted’in odasına doğru yönelir.

Bir katil, bir infaz memuru, görünmeyen bir müdür, bir infaz savcısı, her şeye müdahale eden bir eyalet vali yardımcısı. Hayattan ayrılacağını bilen bir seri katil. Son 53 dakika. Sürpriz, tesadüf, plan ve intikam… Soluk soluğa bir acımasızlık öyküsü. Ted’in dediği gibi “53 ile 78’i bölemiyorum bile”… 

- 7 yaşından küçük çocuklar etkinliğe alınmamaktadır.- 7 yaş ve üzeri bilete tabidir.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT