Vak'a

Tarihler: 16 Mayıs 2017 Salı ~ 16 Mayıs 2017 Salı 16 Mayıs 2017 20:30

Yer: ikincikat

Ücret: Tam - 45.00 TL Öğrenci - 25.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Adres: Karaköy Emekyemez Mah. Sarı Zeybek Sok. Demirci Fettah Çıkmazı No:2 Kat: 2 Beyoğlu İstanbul

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr May 16, 2017 ~ May 16, 2017
Vak'a tiyatro oyunu, izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor.

"Keller, domatesler, atlar, kırmızı. Tek başına bakıldığında anlatacak az şeyi varmış gibi görünen bu parçalar yeni bir hikaye oluşturdular. Oyunla birlikte doğan, tanışan, hatırlayan, paylaşan ve nihayet uzaklaşan oyun kişisine ait olan bedende buluştular. Seyirciyle beraber çıktığı bu yolculukta, hikayeleriyle karşılaşan, hatırlayan ve paylaşan yine aynı oyun kişisi anlatmanın bilindik sınırlarından uzaklaşarak, bildiklerini paylaşıyor.

“Alexandra Kazazou ile Solo Performansa Doğru” atölyesinde başladığımız bu çalışma evrilerek devam etti ve şimdiki halini aldı. Bu süreçte atölye içinde bir metin, bir şarkı, bir hayvan, bir nesne, fiziksel sözcükler ve üç fotoğraf ile başladık.  Atölye sonunda elimizde bir başlangıç noktası olmuştu ve sonra bunun üzerine çalışmaya devam ettik. Bu işin gelişmesinde en büyük etmen ‘’Work in progress’’ denemeleri oldu ve olmakta. Work in progress sonraları buradan gelen dönütlerin üzerine çalışılarak, daha fazla şekillendi ve şimdiki halini aldı."

Konsept ve Oynayan: İbrahim Can Sayan
Ses Tasarlayan: Mert Küçükaksoy
Afiş Tasarlayan: Melisa Şahin, Saniye İnce
Işık ve Ses Uygulayan: Ece Zeynep Taşkın

- Seyircilerin oyun başlama saatinden 20 dakika öncesinde mekanda hazır bulunmaları gerekmektedir.- Oyun başladıktan sonra salona seyirci alınmaz.- Oyun sırasında cep telefonu, kayıt cihazı kullanmak yasaktır.- Satılan bilet geri alınmaz, değiştirilmez.- ikincikat, gerektiğinde oyun düzeninde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT