Viko Çocuk Tiyatrosu’ndan Ücretsiz Oyun

Viko Çocuk Tiyatrosu’ndan Ücretsiz Oyun

Tarihler: 16 Ocak 2016 Cumartesi ~ 17 Ocak 2016 Pazar 13:00 - 14:00

Yer: Koza Tiyatrosu

Ücret: Ücretsiz

Adres: Hakimiyeti Milliye Cad. Eski Mahkeme Sok. No:32-A Üsküdar İstanbul

Telefon: 0216 341 94 42 - 553 51 41

Faks: 0216 553 51 41

Web: http://www.kozatiyatrosu.com/

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Oca 16, 2016 ~ Oca 17, 2016

ENERJİ VERİMLİLİĞİ HAFTASI’NDA Viko Çocuk Tiyatrosu’ndan Ücretsiz Oyun…

Kurumsal sosyal sorumluluk alanındaki örnek projeleri ile tanınan VİKO by Panasonic’in Çocuk Tiyatrosu, Enerji Verimliliği Haftası kapsamında, geleceğimizin teminatı öğrenciler için sahne alacak. Enerji verimliliği, doğal kaynakların korunması ve geridönüşüm konularında birçok mesajın verileceği tiyatro oyunu “16-17 Ocak tarihlerinde Üsküdar Koza Tiyatrosu’nda ücretsiz olarak izlenebilecek.

Enerji Verimliliğini Konu Alan Tiyatro Oyunu Öğrencilerle Buluşacak…

Dünyada doğal kaynaklar hızla tükeniyor, çevre kirliliği her geçen gün artıyor ve ülkemiz enerji için yüksek bedeller ödüyor. Tüm bu tabloya bakınca geleceği aydınlatmak için hepimizin sorumluluk alması gereken bir dönem yaşanıyor. Geleceğe değer katacak birçok kurumsal sosyal sorumluluk projesini hayata geçiren VİKO by Panasonic, Enerji Verimliliği Haftası’na öğrencilere ücretsiz olarak sunacağı tiyatro gösterisi ile katkı sağlayacak. VİKO by Panasonic’in “Aydınlık Bir Gelecek İçin” adlı sosyal sorumluluk projesi kapsamında oluşturduğu çocuk tiyatrosu, enerji verimliliği temalı oyununu yaklaşık 4 yılda 370 bin öğrenciye sahneleyerek öğrencilerin bu alanda bilinç kazanmaları konusunda önemli bir katkı sağladı. Oyunda enerji verimliliğinin yanı sıra, doğal kaynakların korunması, geri dönüşüm ve elektrikli ev kazalarına karşı korunma konularında da önemli mesajlar veriliyor. Eğlendirirken öğretmeyi amaçlayan bu harika tiyatro oyunu sayesinde çocuklar hem çok eğleniyor hem de enerji verimliliği ve doğal kaynakların bilinçli kullanımı konusundaki sorumluluklarının farkına varıyor. “Aydınlık Bir Gelecek İçin” çocuk oyunu, şimdi Enerji Verimliliği Haftası kapsamında ücretsiz olarak sahneleniyor ve tüm çocukları eğlenirken öğrenmeye davet ediyor.

VİKO Çocuk Tiyatrosu’nun sahnelediği “Aydınlık Bir Gelecek İçin” adlı müzikli çocuk oyunu; 16 Ocak Cumartesi ve 17 Ocak Pazar tarihlerinde 13.00-14.00 saatleri arasında Üsküdar Koza Tiyatrosu’nda ücretsiz olarak izlenebilecek.

Adres: Koza Tiyatrosu Üsküdar Cep Sahnesi - Hakimiyeti Milliye Cad. No: 58 Kat: 3/74 Kancal AVM / Üsküdar- İST.

Rezervasyon İçin Telefonlar: (0216) 553 51 41 – (0216) 341 94 42 – (0535) 220 10 38

www.viko.com.tr

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT