23 Nisan`da Çocuklar Enerjisini Topluyor!

Tarihler: 28 Mart 2011 Pazartesi ~ 21 Nisan 2011 Perşembe

Yer: Profilo

Nereden Alınır: www.profilo.com.tr

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Mar 28, 2011 ~ Nis 21, 2011

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, çocuklarda enerji tasarrufu bilinci oluşturmak ve Profilo’nun bu alandaki çalışmalarını bir adım daha ileri götürmek amacıyla 5-14 yaşları arasındaki çocukların katılabileceği online resim yarışması düzenliyor. Kazananların 21 Nisan 2011’de açıklanacağı yarışmada en iyi 100 resmi yapan çocuklar, kendi resimlerinden oluşturulan yap-boz oyunu kazanacak

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, Türkiye’de özellikle ev hanımları arasında enerji tasarrufu bilincinin geliştirilmesi için sürdürdüğü “Türkiye Enerjisini Topluyor” projesinin ardından bu kez de çocuklar arasında enerji tasarrufu bilincinin yerleşmesine katkıda bulunmak amacıyla 23 Nisan’da sözü çocuklara bırakıyor ve “Çocuklar Enerjisini Topluyor” konulu online bir resim yarışması düzenliyor.

Çocuklar, 23 Nisan nedeniyle düzenlenen yarışmaya, www.turkiyeenerjisinitopluyor.com adresindeki oyun bannerına tıklayarak ya da www.cocuklarenerjisinitopluyor.com adresinden direkt olarak erişilebilecekler ve enerji tasarrufu konulu resimleri “online çizim aracı”nı kullanarak yapacaklar.

Bu yarışma için geliştirilen ve son derece kolay bir biçimde çizim yapılmasına imkan veren flash ortamda yapılacak resimler, serbest çizim olabileceği gibi çizim aracında hazır bulunan kolaj, özel desenler, arka planlar ve objeler de kullanılabilecek. Çizim konusunda yetenekli olmaktan çok, çocukların hayal gücünü harekete geçirmelerine olanak veren enerji tasarrufu konulu online resim yarışmasına 5-14 yaşları arasındaki çocuklar katılacaklar.

“Çocuklar Enerjisini Topluyor” online resim yarışmasına katılacak çocuklar, www.cocuklarenerjisinitopluyor.com sitesine üye olarak resimlerini sisteme kaydedebilecekler, silip yeniden çizebilecekler, resim üzerinde istedikleri değişiklikleri, istedikleri zaman yapabilecekler. Tamamladıkları online resim ve çizimleri 19 Nisan 2011 tarihi saat 18.00`e kadar aynı site üzerinden yarışmaya katılmak üzere gönderebilecekler.

Her yarışmacı en fazla üç resim ile yarışmaya katılabilecek. Hem halk hem de jüri tarafından değerlendirilecek online resim yarışmasına katılmak isteyenler yarışmacıların resimleri 13 – 19 Nisan 2011 tarihleri arasında aynı adresteki sitede halk oylamasına sunulacak, 20 Nisan 2011 tarihinde de jüri tarafından değerlendirilecek.

Jüri, Profilo Dayanıklı Ev Aletleri Pazarlama Müdürü Bahriye Bayraklı Tavukçuoğlu, Profilo Pazarlama Halkla İlişkiler Yöneticisi Elif Kayaman, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi, Temel Sanat ve Bilimler ve Altan Gürman Atölyesi `86 mezunu ve plastik sanatlar eleştirmeni Çağla Göksu ve BSH Eğitim ve Ticari Koordinasyon Müdürü, Fotoğrafçı Dora Günel’den oluşuyor.

Jüri değerlendirmesi ve halk oylarının ağırlıklı ortalamaları ile en başarılı bulunan 100 resmin sahibi, Profilo`dan kendi resminden oluşan birer yap-boz kazanacak. Kazananlar ise , 21.04.2011, Perşembe günü www.cocuklarenerjisinitopluyor.com ve www.turkiyeenerjisinitopluyor.com adresinde duyurulacak. Yarışma kuralları çerçevesinde çocuklar velilerinin izni ve onayı ile yarışmaya katılabilecekler. Başvuru sırasında ise www.cocuklarenerjisinitopluyor.com adresinde yer alan kayıt formunun tam ve eksiksiz olarak doldurulması gerekiyor.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT