Hayata Dair Ne Varsa Bu Yarışmada

Tarihler: 01 Ocak 2010 Cuma ~ 12 Mart 2010 Cuma

Yer: Anadolu Hayat Emeklilik İş Kuleleri

Adres: Anadolu Hayat Emeklilik İş Kuleleri Kule 2 K:16 Levent- İstanbul Adalar İstanbul

Telefon: 0212 317 70 25

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Oca 1, 2010 ~ Mar 12, 2010
Kadınlar 4 yıldır kendilerini Anadolu Hayat Emeklilik’in fotoğraf yarışmasıyla ifade ediyor…

ANADOLU HAYAT EMEKLİLİK “KADIN GÖZÜYLE HAYATTAN KARELER 2010” FOTOĞRAF YARIŞMASI OCAK’TA BAŞLADI!

Anadolu Hayat Emeklilik tarafından bu yıl 4’üncüsü düzenlenen kadınlara özel fotoğraf yarışması “Kadın Gözüyle Hayattan Kareler” başladı. Fotoğraf sanatına ilgi duyan amatör-profesyonel tüm kadınlara açık olan yarışmanın başvuruları 01 Ocak–12 Mart 2010 tarihleri arasında gerçekleşecek. Yarışmanın bu yılki konusu “Hayata Dair”…

Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu danışmanlığında Anadolu Hayat Emeklilik tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen “Kadın Gözüyle Hayattan Kareler” fotoğraf yarışmasının bu yılki başvuruları, 01 Ocak–12 Mart 2010 tarihleri arasında gerçekleşiyor. Anadolu Hayat Emeklilik, kadınların hayata bakış açılarını, farklı ve kalıcı bir yöntemle yansıtmalarına vesile olan ve gördüğü yoğun ilgi ile 4’üncü yılını kutlayan Kadın Gözüyle Hayattan Kareler fotoğraf yarışmasına tüm kadınları davet ediyor.

Yarışmanın bu yılki jüri üyeleri arasında Kültür Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Güler Ertan, Fotoğrafevi Fotoğraf Eğitmeni Adnan Sokol, Fotoğraf Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Ömer Serkan Bakır, Fotoğraf Sanatçısı Aramis Kalay ve Anadolu Hayat Emeklilik İletişim Müşaviri Betül Çığır yer alıyor.

Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdür Yardımcısı Uğur Erkan, 4 yıldır düzenledikleri ve gelenekselleşen Kadın Gözüyle Hayattan Kareler fotoğraf yarışmasına ilginin katlanarak arttığını, kurumsal olarak kadınlara yakın durmayı ilke edinen Anadolu Hayat Emeklilik’in bu vasıtayla amacına ulaştığına şahit olmaktan büyük gurur ve mutluluk duyduğunu belirtti. Kadınların zengin düş gücü, dünyaya hassasiyetle yaklaşımları ve derin içsel dünyalarının yaşama ve fotoğraf karelerine yansımış sonuçlarını her gördükçe duygulandıklarını dile getiren Erkan, yarışmaya Türkiye’den hatta yurt dışından yüzlerce kadının yolladığı fotoğrafları her yıl daha da sabırsızlıkla beklediklerini ekledi.

2007 yılından bugüne bin 500’den fazla kadın fotoğrafçının 8 binin üzerinde eserle katıldığı Anadolu Hayat Emeklilik “Kadın Gözüyle Hayattan Kareler” fotoğraf yarışmasına bu yıl da rekor sayıda başvuru bekleniyor. Kadın Gözüyle Hayattan Kareler 2010 yarışmasına katılmak isteyen amatör-profesyonel kadın fotoğrafçıların “hayata dair” yakaladığı en fazla 5 fotoğrafı sadece CD ile Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürlüğü’ne iletmesi yetiyor.

Sonuçlar 29 Mart’ta açıklanacak!

Kadın Gözüyle Hayattan Kareler 2010’un sonuçları, jüri değerlendirmesinin ardından 29 Mart 2010 tarihinde Anadolu Hayat Emeklilik’in www.anadoluhayat.com.tr adlı web sitesinde yayınlanacak. Birinciye 5 bin TL, ikinciye 3 bin TL, üçüncüye bin TL ödül verilecek olan yarışmada, sergilenmeye değer bulunan eser sahiplerine ise 200’er TL telif ödenecek.

Geçtiğimiz yıl da “Hayata Dair” teması ile düzenlenen Kadın Gözüyle Hayattan Kareler yarışması yoğun ilgi görmüş, 1005 kadın fotoğrafçı 4 bin 552 eseri ile yarışmıştı. Kadın Gözüyle Hayattan Kareler 2010 fotoğraf yarışması hakkında daha detaylı bilgiye www.anadoluhayat.com.tr adresinden veya 0212 317 70 25 numaralı telefondan ulaşılabiliyor

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT