Profilo En Dayanıklı Anneleri Seçiyor!

Tarihler: 15 Nisan 2011 Cuma ~ 05 Mayıs 2011 Perşembe

Yer: www.dayanikliannem.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Nis 15, 2011 ~ May 5, 2011

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, bu yıl Anneler Günü’nde çocuklarının her türlü yaramazlığına, kaprisine dayanan, “en dayanıklı” anneleri seçiyor ve onlara dayanıklı ürünlerinden hediye ediyor. www.dayanikliannem.com adresindeki web sitesi üzerinden itiraflarını, fotoğraflarını ve videolarını paylaşanlar hem annelerine teşekkür etme, hem de onlara Profilo hediyesi kazandırma fırsatı yakalıyor.

Bugüne kadar acaba "Ben olsam dayanamazdım" dediğiniz hangi kaprislerinize dayandı anneniz? Çok mu yaramazdınız? Yoksa sürekli okulu mu kırardınız? Kardeşinize dünyayı dar ediyordunuz belki de? Konu-komşu sizden yaka silkiyordu geçmişte. İşte şimdi itirafın tam zamanı!

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, bu yıl Anneler Günü’nde www.dayanikliannem.com adıyla oluşturduğu web sitesinde “en dayanıklı anne”yi seçiyor. Annenizin sizinle ilgili nelere dayandığına ilişkin itirafınızı, fotoğrafınızı ya da videonuzu www.dayanikliannem.com sitesinde paylaşın ve annenizin, 15 Nisan – 5 Mayıs tarihleri arasında site ziyaretçilerinin oylarıyla belirlenecek “en dayanıklı” anne olmasını, dolayısıyla Profilo’dan hediyeler kazanmasını sağlayın. Siteye www.profilo.com.tr adresindeki ilgili linki tıklayarak da ulaşmak mümkün.

Annesine bugüne kadar dayandıkları için teşekkür etmek, anılarını paylaşmak ve Profilo’nun mükemmel küçük ev aletlerinden birini hediye etme şansını kullanmak isteyenler, 15 Nisan – 5 Mayıs tarihleri arasında www.dayanikliannem.com adresindeki siteye girerek hikâyelerini yazabilirler.

Site ziyaretçilerinin oyları ve Profilo jürisinin oylarının ortalamasıyla belirlenecek ilk üç sıradaki katılımcı, “en dayanıklı” anneler seçilerek, Anneler Günü için Profilo’dan kadınların hayatını kolaylaştıran VS6PT1266 elektrikli süpürge, MP7000 katı meyve sıkacağı ya da UBS 1401 buhar istasyonlu ütü kazanacaklar. Kazananların listesi 6 Mayıs 2011 tarihinde www.dayanikliannem.com adresindeki siteden duyurulacak.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT