Pronet, Küçük Picasso’ları Güvenli Evim Resim Yarışması’na Davet Ediyor!

Tarihler: 06 Mayıs 2010 Perşembe ~ 27 Mayıs 2010 Perşembe

Yer: Pronet

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr May 6, 2010 ~ May 27, 2010
Ülkemiz güvenlik sektörünün lider firması Pronet, hem çocukları ev güvenliği ile ilgili düşünmeye ve yaratıcılığa teşvik etmek, hem de Türkiye’deki genç yetenekleri keşfetmek için 5-12 yaş arasındaki tüm çocukları, düzenlediği Güvenli Evim Resim Yarışması’na davet ediyor. Yarışmada dereceye giren çocukları ise bilgisayardan video kameraya, fotoğraf makinesinden oyun konsoluna, birbirinden güzel hediyeler bekliyor!

Türkiye’nin lider güvenlik firması Pronet, anaokul ve ilkokul düzeyindeki çocukları hem güvenlik üzerine düşündürerek yaratıcılıklarını teşvik etmek, hem de genç yeteneklerin keşfine katkıda bulunmak için Güvenli Evim Resim Yarışması düzenliyor. 19 Nisan-27 Mayıs 2010 tarihleri arasında düzenlenen yarışmaya 5-8 yaş grubu çocuklar 25cmx35cm ölçülerindeki çalışmalarıyla, 9-12 yaş grubundaki çocuklar ise 35cmx50cm ölçülerindeki çalışmalarıyla katılabilecekler. Bu iki yaş grubu kategorisinde ilk üçe giren küçük yetenekler ise bilgisayardan video kameraya, fotoğraf makinesinden oyun konsoluna birbirinden eğitici ve eğlenceli hediyenin sahibi olacaklar.

Çok sayıda eserle katılmak mümkün!
Küçük ressamlar, sonuçların Haziran 2010’da pronet.com.tr’de duyurulacağı yarışmaya pastel ya da guvaj boya tekniği kullanarak hazırladıkları istedikleri sayıda eserlerle katılabilecekler. Yarışan eserler Türkiye’nin önde gelen akademisyenleri ve sanatçılarından oluşan bir değerlendirme kurulu tarafından incelenecek.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT