Turkcell`den 20.000 TL Ödüllü Mobil Uygulama Yarışması

Tarihler: 27 Nisan 2010 Salı ~ 30 Haziran 2010 Çarşamba

Yer: Turkcell

Nereden Alınır: www.uygulamalaryarisiyor.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Nis 27, 2010 ~ Haz 30, 2010

Turkcell’den 20 bin TL ödüllü mobil uygulama yarışması

Yaratıcı fikirlerini milyonlarca kişiye ulaştırmak isteyenler Uygulamalar Yarışıyor’a 30 Haziran 2010 tarihine kadar başvurabiliyor.

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, Türkiye’de geliştirilen mobil uygulama sayısını artırmak, ekosisteme yeni oyuncular kazandırmak ve girişimciliği teşvik etmek amacıyla “Uygulamalar Yarışıyor” mobil uygulama yarışması düzenliyor.

Yarışmacılar, başta finansal işlemler, mobil sağlık, uzaktan eğitim, lokasyon tabanlı uygulamalar ve sosyal paylaşım sitelerindeki iletişim ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik uygulama alanları olmak üzere, çeşitli kategorilerde yetenek ve becerilerini sergileyebilecek.
Yaratıcı beyinler Uygulamalar Yarışıyor’da uygulama platformu olarak Android, BlackBerry, iPhone, Java, Symbian ve Windows Mobile’dan herhangi birini seçebilecek.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Turkcell Ürün ve Servis Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cenk Bayrakdar, Uygulamalar Yarışıyor gibi yeni fikirlerin, yaratıcılığın bir arada bulunduğu platformların ülkenin geleceği için çok önemli olanaklar sunduğuna inandıklarını söyledi. Bayrakdar, “Sürekli yenilik peşinde koşan, değişim ve farklılaşmaya inanan, insana değer veren Turkcell kendi ekosistemiyle büyüyen bir şirket. Bu ekosistemin odağında, yeni fikirler, inovasyon, iş ortakları ve girişimciler var. Uygulamalar Yarışıyor’da girişimciliği teşvik etme odağıyla yaratıcı beyinlere Turkcell ekosisteminin bir parçası olma ve milyonlarca kişiye ulaşma fırsatı sunuyoruz” dedi.

Uygulamalar Yarışıyor’dan ödül yağmuru!
Jürinin bilişim ve iletişim dünyasının önde gelen isimlerinden oluşacağı yarışmada birinciye 20 bin TL, ikinciye 10 bin TL ve üçüncüye de 5 bin TL para ödülü verilecek. Sağlık kategorisindeki en iyi 2 uygulamaya 5 bin TL, Eğitim, Finans, Lokasyon, Sosyal Paylaşım kategorilerindeki finalistlere de sürpriz cep telefonu ödülleri verilecek.
Aynı zamanda girişimci öğrencilerin de desteklenmesini sağlayan yarışmada, burs ve eğitim imkânı da yer alıyor. Mobinex Smartface Designer ile geliştirilmiş uygulamalar arasından seçilecek en iyi uygulama da BlackBerry 9700 Onyx marka cep telefonu ile ödüllendirilecek. Ayrıca, katılan herkese Turkcell ve Turkcell Teknoloji’nin birlikte düzenleyeceği Mobil Uygulama Geliştirme etkinliğine katılım davetiyesi gönderilecek.

Kazananlar Turkcell müşterilerinin hayatlarını kolaylaştıracak yüzlerce uygulamanın adresi olan Uygulama Dükkânı üzerinden tanıtım imkânına da kavuşacak. Temmuz ayında sonuçlanacak Uygulamalar Yarışıyor ile ilgili detaylı bilgi ve katılım şartlarına http://www.uygulamalaryarisiyor.com adresinden ulaşılabiliyor.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT