Geçmişte Kalan Aşk

Sinema Film Arşivi Geçmişte Kalan Aşk
Geçmişte Kalan Aşk

Orjinal Adı: Les Temps Qui Changent

Vizyon Tarihi: Bilinmeyen Tarih

Yönetmen: Andre Téchiné

Film Türü: Duygusal

Oyuncular: Catherine Deneuve, Gerard Depardieu, Gilbert Melki, Malik Zidi, Lubna Azabal
Dağıtımcı: r Film

Orjinal Sitesi: http://www.1000films.com/films/lestemps/

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Belirsiz..
Vizyona Giriş Tarihi: 24 Şubat 2006

Antoine, bir basın yayın merkezinin inşaatının kontrolü için Tanca serbest bölgesine gelir. Görevi, çalışmaları hızlandırmak olan Antoine’ın seyahatinin gizli amacı 30 yılı aşkın süredir sessiz fakat tutkulu biçimde sevmekten vazgeçemediği Cecile’i bulmaktır.
Cecile ise, Antoine’ı unutalı çok olmuştur. Kuzey Afrika’ya göç etmiş, kendinden genç Faslı Yahudi bir tıp doktoru olan Nathan’la evlenmiştir. Sami adında bir oğulları vardır. Sami Paris’te yaşar ve tatillerde onları ziyarete gelir.
Hikâye bir yaz sonu başlar. Sami kız arkadaşı Nadia ile birlikte ailesinin yanına çıkagelir. Nadia babasını tanımadığı çocuğunu yetiştirmektedir. Sami ve Nadia sade ama güçlü bir çifttir, zorlukların karşısında birleşip, birbirlerini kollamakta ama bu arada da kendi tutkularını yaşamaktadırlar. Nadia ikiz kız kardeşi Aicha ile bağlarını koparmayı zor da olsa başarmak; Sami ise, Bilal’e olan ilgisini ve de Nadia’ya olan hislerini birarada yaşatmayı öğrenmek zorundadır…
Bu yaz Cecile’i bekleyen huzur içinde dinlenmek olmayacaktır. Cecile, kendini sorgulamaya ve hayatında kendisine daha önce yakın görünen durumlara yabancılaşmaya başlayacaktır. Bu arada, hayatın çalkantılarından uzak yalnız ve zengin Antoine, aşka dair arzularını, asıl ve nihai idealini sonunda Cecile’e dillendirecektir. Dingin deliliğinin içine kapanmış olan Antoine, göründüğü gibi güçlü müdür? İnandıklarını gerçekleştirebilecek midir? Gerçekçi Cecile, “bu sadece bir düş” diye cevap verecektir ona...
Oysa belki de onlar farkına varmadan, düş gerçeğe dönüşecektir…

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

En Yeniler Vizyondakiler Pek Yakında Sinema Salonları Top 10 Film Arşivi Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter İnstagram Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT