İzmir Çıkışlı Günübirlik Ayvalık Cunda Adası Turu

İzmir Çıkışlı Günübirlik Ayvalık Cunda Adası Turu

Gezi Rehberi İzmir Çıkışlı Günübirlik Ayvalık Cunda Adası Turu

Vize: Vizesiz

Gezilecek Yerler: Şeytan Sofrası - Cunda Adası - Taksiyarhis Kilisesi - Aşıklar Tepesi

Ulaşım: Gidiş-Dönüş: Lüks Otobüsler İle

Kalkış Noktaları: 07:00 Üçkuyular Shell Benzin İstasyonu Önü - 07:15 Lozan Meydanı Atatürk Lisesi Önü - 07:30 Karşıyaka Vapur İskelesi Önü - 07:45 Bostanlı Vapur İskelesi Önü -

Paylaş:

istanbul.net.tr Eki 15, 2023 ~ Eki 15, 2023

Tur Programı

1. Gün

Şeytan Sofrası - Cunda Adası - Taksiyarhis Kilisesi - Aşıklar Tepesi

Belirtilen yerler ve saatlerde siz değerli misafirlerimizle buluştuktan sonra, Ayvalık’a doğru yola çıkıyoruz. İlk durağımız, hikayesinin yanı sıra muhteşem manzarası ile sizleri etkileyecek olan Şeytan Sofrası olacak. Tüm Ayvalık adaları ve Midilli adası manzarasını doya doya izledikten sonra, Ayvalık merkeze gidiyoruz. Tostuyla meşhur bu şirin tatil ilçesinin merkezinde vereceğimiz serbest zaman sonrası, Rumca ‘’kokulu ada( Moshinos ) ‘’ adıyla anılan Cunda Adası’na gidiyoruz. Burada Cunda’nın en eski yapılarından ve simgelerinden olan  Taksiyarhis Kilisesi’ni ziyaret ediyoruz. Sonrasında Cunda sokaklarında şöyle bir dolaşıp, muhteşem manzarasının görmek için yürüyerek Aşıklar Tepesine çıkıyoruz. Verilen serbest zamanda, rüzgar ve muhteşem manzara eşliğinde dileyen misafirlerimiz kahvelerini yudumlayabilirler. Bu keyifli anlar sonrası, otobüsümüze dönerek turumuzu tamamlıyoruz ve İzmir’e doğru dönüş yoluna geçiyoruz.

Fiyata Dahil Hizmetler

- Lüks Otobüsler İle Ulaşım

- Rehberlik Hizmetleri

- Çevre Gezileri

- Milli Park Girişleri

- Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

+ Kişisel Harcamalar

+ Öğle Yemekleri

Turlarımızda kullanılan araç tipleri kişi sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.
Otobüsler: 28-46 kişi sayılarında kullanılır.
Mercedes Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
Neoplan Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
Mitsubishi Safir 54+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
Midibüsler: 17-27 kişi sayılarında kullanılır.
Isuzu Turkuaz 31+1 koltuklandırma, yatar otobüs koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.
Minibüsler: 16’ya kadar kişi sayılarında kullanılır.
Vw Volt 12+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar otobüs deri koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.
Vw Volt El 16+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar otobüs deri koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.
Mercedes Sprinter 12+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar otobüs deri koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.
Mercedes Sprinter El 16+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar otobüs deri koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.
Yurtiçi Oteler İstanbul Otelleri Antalya Otelleri Bodrum Otelleri Ultra Herşey Dahil Oteller Herşey Dahil Oteller Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter İnstagram Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT