Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /var/www/web2k17/public_html/stuff/gezi/inc/ts-detail.php on line 149

Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /var/www/web2k17/public_html/stuff/gezi/inc/ts-detail.php on line 150
Promosyon Paris Turu Gidiş-Dönüş: Atlas Global Havayolları İle - İstanbul Gezi Rehberi istanbul.net.tr İstanbul Şehir Rehberi
Promosyon Paris Turu

Promosyon Paris Turu

Vize: Vize Zorunlu

Gezilecek Yerler: Paris

Tur Tarihleri:

Ulaşım: Gidiş-Dönüş: Atlas Global Havayolları İle

Kalkış Noktaları: İstanbul - Paris - Paris - İstanbul -

Paylaş:

istanbul.net.tr Oca 11, 2018 ~ Oca 14, 2018

Tur Programı

1. Gün

İstanbul - Paris

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde Atlas Global havayolları terminali önünde, uçuştan 2,5 saat önce buluşarak check in işlemlerimizi tamamlıyoruz. Atlas Global Havayolları tarifeli seferi ile saat KK2173 seferi ile saat 11:50’de Paris’e hareket. Yerel saat ile 13:40’ta varış. Paris’e varışımıza istinaden yapılacak panoramik  Paris şehir turumuzda; Eiffel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Champs Elysees, Zafer Meydanı ve Takı, Napolyon’un Mezarı, Concorde Meydanı ve Obilisk Taşı, Opera meydani görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından otelimize transfer oluyoruz. Odalarımıza yerleşme ve dinlenmek için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak Romantik Paris turumuza katılabilirler. Şehir turu sonrasında otelimize transfer ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.  Ekstra Tur: Romantik Paris (Yetişkin: 75 Euro Çocuk: 04-11 yaş 50 Euro) otelden çıkış saati 19:00 Bitiş 23:00Akşamleyin Paris gündüz gördüğünüzden çok daha farklıdır. Parisin en önemli caddelerini bizimle birlikte aracınızdan ışıklar altında gezin. öncelikle Paris’i tam ortasından kuzey ve güney (nehrin akış yönüne göre sağ ve sol yaka) olarak ikiye bölen “Seine Nehri” üzerinde tekne ile gezintiye çıkıyoruz. Paris’in önemli ören yerlerini Seine nehri tekne gezimiz esnasında rehberiniz size anlatarak gezeceksiniz. Seine Nehri’nin tüm köprülerinin altından geçerek unutulmaz romantik anlar yaşayacaksınız. Gezimiz sonrası dunyanin tanidigi ve Parisin en onemli caddesi olan Champs elysee caddesinde 2 saat boyunca bos vaktiniz olacak. Dilerseniz en iyi restoranlarda aksam yemegi alabilir veya dilerseniz alisveris yapabilirsiniz. Tur sonrasında otelimize transfer.

2. Gün

Paris

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından kişisel gezileriniz ve alışveriş için serbest gün. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Unutulmaz Paris Turu na katılabilirler. Turumuzun ardından otelinize transfer oluyorsunuz. Geceleme otelinizde. Ekstra Tur: Unutulmaz Paris Turu (Yetişkin: 100 Euro Çocuk: 04-12 yaş  75 Euro) otelden çıkış saati 08 :30 Bitiş 16:00Bu turumuzda Paris şehrinin en önemli turistik mekanlarından oluşan kültürel içerikli bu turumuzda gün boyunca şehrin güzelliklerini keşfedeceğiz. Dümdüz bir ova üzerine kurulu Paris’te güney yönünde ufka doğru bütün güzelliğiyle duran, geceleri ışık şovlarıyla sizleri selamlayan, şehrin sembolü ve sanatçılara ilham kaynağı olmuş dünyaca ünlü Eiffel Kulesi gezimizde; ilk olarak yüzyıllık asansörlerle ikinci kata çıkıyor ve Paris’i bu kez de Eiffel kulesiz olarak karşımızda buluyoruz Paris’in en muhteşem binalarını yakından görecegiz, gezimize 800 yıllık Notre Dame Katedrali’nin ihtişamlı gotik mimarisini görülmesi ile devam edecek. St Germain bolgesindeki bos zamanimizdan sonra Paris’in en onemli diger bir urunu olan ve Paris’in en onemli parfum Magazasini ziyater edecegiz. Parfum alacak misafirlerimiz passaportlarinizi unutmayin zira Mağazamız Tax free satışları yapmaktadır. Öğleden sonra, Montmartre Tepesi’nden Paris’e hükmeden Sacré Coeur kilisesini ve 19. yüzyılın sonlarından beri Paris bohem hayatının merkezi olmuş Ressamlar Tepesini, daracık tipik sokaklarını rehberiniz eşliğinde gezerken, aynı zamanda ressamlara çizdireceğiniz bir portrenize de sahip olabilirsiniz. Turumuzu Montmatre tepesinde noktaliyoruz. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak Lido Show turuna katılabilirler.Ekstra Tur: Lido Show Turu (Yetişkin: 135 Euro Çocuk: 04-12 yaş 70 Euro) Başlangıç saati 21:00 Bitiş 23:00Akşam yapacağımız bu gezimizde, dünyaca ünlü Lido Kabare Show’u izlemeye gidiyoruz. Harika görsel efektler, sahneler, canlı müzik akrobasi ve ışık gösterileri, danslar, kostümler eşliğinde muhteşem bir akşam geçireceksiniz. Turumuzun ardından otelinize transfer oluyorsunuz.

3. Gün

Paris

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından kişisel gezileriniz ve alışveriş için serbest gün. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Disneyland Turu’na katılabilirler. Ekstra Tur: Disneyland Turu (Yetişkin: 130 Euro Çocuk: 03-12 yaş 90 Euro)Paris’e 36 km uzaklıktaki, Avrupa kıtasının tek Disneyland Parkı gezimizde; Hayaletler Evi, Mark Twain’in Gemisi, ılgın maden treni, Indiana Jones, Robinson’un evi, Karayip korsanları mağarası, bebekler dünyası, yıldızlar turu, 3 boyutlu sinema, uzaya yolculuk, denizaltı macerası, araba yarış pisti gibi aktiviteler siz büyükleri de en az küçükler kadar eğlendirecek ve size Disney karakterleriyle beraber gün boyunca keyifli anlar yaşatacak… Disney karakterlerinin geçit töreninin ardından saat 19.00’da Paris’e geri dönüş.Disneyland Park ve Walt Disney Stüdyoları sınırsız giriş biletleri tur fiyatımıza dahildir. Turumuzun ardından otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde. Ekstra Tur:La vallée village Turu (Yetişkin: 55 Euro Çocuk: 04-12 yaş 35 Euro)Paris’e 36 km. uzaklıktaki tüm ünlü markaların fabrika satış mağazalarının bulunduğu La Vallée Outlet Village isimli alış-veriş merkezine gidiyoruz.

4. Gün

Paris - İstanbul

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından rehberimizin belirleyeceği saatte otelde buluşmamızın ardından aracımız ile Paris Havalimanı'na transfer oluyoruz. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak Louvre müze turumuza katılabilirler. Ekstra Tur: Louvre Turu (Yetişkin: 75 Euro Çocuk: 04-12 yaş 50 Euro) Dünyanın en önemli sanat koleksiyonlarından birine sahip ve Ortaçağa kadar uzanan geçmişi olan Louvre Sarayını ziyaret ediyoruz. Milo Venüsü, Michel Angelo ve tabii ki Leonardo Vinci'den Mona Lisa eserleri görüyoruzDileyen misafirlerimiz ekstra olarak Versaille sarayı turumuza katılabilirler. Ekstra Tur: Versaille Turu (Yetişkin: 75 Euro Çocuk: 04-12 yaş 35 Euro) 30 yıldır UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde olan Château de Versailles, 18. yüzyıl Fransız sanatının en güzel örneklerinden biridir. Saray önce 13. Louis'nin av köşkü olarak kullanılırken, daha sonra oğlu 14. Louis tarafından genişletildi. 14. Louis, Fransa Hükümetini 1682'de Versailles'a taşıdı. Fransız devrimine kadar yaşayan her bir Fransız Kralı, sarayı daha güzel bir hale getirmek için iyileştirmeler yaptı. Önemli not; Otellerde sunulan kontinental kahvaltı tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır. Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir. Rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer oluyoruz.Check in işlemleri sonrası Atlas Global Havayolları’nın KK2174 tarifeli seferi ile saat 15:25'te İstanbul'a hareket ediyoruz. Türkiye saati ile saat 21:00'de İstanbul Atatürk Havalimanı'na varış ve turumuzun sonu.

Fiyata Dahil Hizmetler

- Ekonomi Sınıfı Uçuşlar

- Belirtilen Otellerde Konaklama

- Alan - Otel / Otel - Alan Transferleri

- Havaalanı Vergileri

- Panaromik Şehir Turları

- Rehberlik Hizmetleri

- Şehir Vergileri

- Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

+ Kişisel Harcamalar

+ Öğle Yemekleri

+ Akşam Yemekleri

+ İçecekler

+ Ekstra Turlar

+ Yurtdışı Çıkış Harcı

+ Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri

+ Vize Ücreti

+ Seyahat Sağlık Sigortası

+ Vize Ücreti (Ankara)

+ Vize Ücreti (İzmir)

*Promosyon Turlarda; İptal, İade ve Değişiklik Yapılamaz.
 • Gün içindeki kur değişimi TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.
 • Rezervasyon esnasında misafirlerimizin pasaport no, doğum tarihi ve pasaportun alınış/son kullanma tarihi bilgilerinin alınması gerekmektedir.
 • Tura katılan kişilerin seyahat sırasında yanlarında Seyahat Sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.
 • Yurtdışı Çıkış Harcının, seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödenmesi ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.
 • Acente, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Ekstra turların günleri; içeriğe bağlı kalmak kaydı ile katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna, uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklere göre rehber tarafından değiştirilebilir.
 • Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Panoramik şehir turları; müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkânlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
 • Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz, rehber tarafından belirlenen mola yerinde bekleme yapacaklardır.
 • 3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. Yatak standart yataktan küçüktür.
 • 2 yetişkin + 1 çocuk olan rezervasyonlarda çocuk için ayrı yatak bulunmayabilir. Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir.  Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan yaş grubuna uyan,  “tek çocuk” için geçerlidir.
 • Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısından farklıdır. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı (Çay/kahve, kuruvasan ve marmelat) olarak ayrı salonda verilebilir.
 • Otellere giriş saatleri uluslar arası kurallarca belirlenmiş olup,  giriş saat 14:00 - 15:00 arasındadır. Çıkış saatleri 10:00 - 12:00 arasındadır.
 • Bazı programlarımız birkaç alternatifli oteller bazında satışa sunulmaktadır. Birden fazla otel seçeneği olan programlarımızın rehber ve transfer aracı aynı olabilir.
 • Fuar, kongre, konser, etkinlik,  spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller, belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir.
 • Promosyon ibaresi olan turlarımızda otellerimizin konumu ve verilen içeriği standart paketlerimize göre farklılık gösterebilir. Promosyon turlarımızda misafir tarafından iptal veya değişiklik yapılamaz.
 • 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
 • Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir.
 • Uçak saatlerine bağlı olarak programda değişiklik olabilir.
 • Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ücrete tabi olabilir.
 • Otobüslü turlarımızda, rezervasyon esnasında kesinlikle “Koltuk Numarası” garantisi verilmez. Otobüslü turlarımızda kullanılacak araç tipleri, katılımcı sayısına göre belirlenmektedir.
 • T.C. Yeşil Pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin pasaport alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir.
 • Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
 • Seyahat bitiş tarihi sonrası, pasaport geçerlilik süreleri ülkelere göre minimum 3 ay ile 1 yıl aralığında değişkenlik göstermektedir. Ülkelerin talepleri olan pasaport geçerlilik süresi bilgilerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.  Aksi durumda misafirlerimiz ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir.
 • Schengen bölgesine seyahat edecek herhangi bir pasaport tipine sahip misafirlerin eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri talep edilebilir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
 • Schengen Vizesi istenen destinasyonlara yapılan gezilere katılacak T.C. Vatandaşı misafirlerin mutlaka vize geçerliliğini, çok girişli olup olmadığını, kullanım süresinin bitişini kontrol etmesi gerekmektedir.
 • T.C. vatandaşı olsa dahi, yurt dışı gezisine farklı bir ülkeden sahip olduğu pasaport ile çıkacak misafirlerimizin, seyahat edeceği ülke(ler)de vize uygulaması olup olmadığı hakkında, ilgili konsolosluğa başvurarak bilgi alması gerekmektedir.
 • Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Tatilsepeti.com sorumlu değildir, sorumluluk misafire (yolcuya) aittir.
Yurtiçi Oteler İstanbul Otelleri Antalya Otelleri Bodrum Otelleri Ultra Herşey Dahil Oteller Herşey Dahil Oteller Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT