Görünmez Savaşçı

Sinema Film Arşivi Görünmez Savaşçı
Görünmez Savaşçı

Orjinal Adı: Stealth

Vizyon Tarihi: Bilinmeyen Tarih

Yönetmen: Rob Cohen

Film Türü: Aksiyon

Film Süresi: 121 dakika

Senaryo: W.D. Richter
Müzik: BT
Görüntü Yönetmeni: Dean Semler
Oyuncular:Josh Lucas, Jessica Biel, Jamie Foxx, Sam Shepard, Joe Morton, Richard Roxburgh
Yapım: 2005 ABD
Dağıtımcı: Warner Bros.

Fragman Adresi: http://www.apple.com/trailers/sony_pictures/stealth/

Orjinal Sitesi: http://www.sonypictures.com/movies/stealth/

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Belirsiz..
Gösterime Giriş Tarihi: 23 Eylül 2005

ABD Deniz Kuvvetleri pilotları Ben Gannon, Kara Wade ve Henry Purcell, “Talon” olarak anılan, görünmez savaş uçaklarının, yakın ilişki içindeki test pilotlarının oluşturduğu çok gizli bir ekibin üyeleridir. Onlar en iyilerdir; bunun da bilincindedirler. Günün birinde kumandanları Yüzbaşı George Cummings takıma yeni bir kanat adamı tanıştırır. Yapay zeka ürünü bu UCAV’ın (Unmanned Commat Aerial Vehicle-İnsansız Hava Savaş Aracı) kod adı EDI’dir.
Ben’in “savaş denkleminden insan pilot faktörü”nü çıkarma konusundaki tereddütüne rağmen, Cummings takıma EDI’yle birlikte ilk gerçek görevlerine çıkma emri verir. Pilotlar, EDI’nin çok sıkı bir kanat adamı olduğunu kanıtlayarak hedefi başarıyla yok etmesine şaşırmışlardır. Ama üsleri olan uçak gemisi ABD Carl Vinson’a dönerken, EDI’ye yıldırım isabet etmesiyle uçağın beyni, yaratıcılarının hayal bile edemeyecekleri şekilde genişler.
Ben ve Henry’nin tedbirli yaklaşımına karşın, Cummings EDI’nin takıma tekrar katılmaya hazır olduğunu ileri sürmektedir. Çin’in uzak bir bölgesindeki nükleer silahlı savaş yanlısı bir diktatörü hedef alan bir sonraki görevlerinde, EDI’nin ciddi akım sorunları daha da kötüleşir. Ben saldırının getirdiği risklerin, kendisi, Henry ve romantik bir yakınlık duyduğu Kara’ya sağlayacaklarını kat kat geçtiğine ikna olup göreve son verse de, EDI emirlere karşı gelerek saldırıyı gerçekleştirir.
EDI çok gizli bir görevi uygulamaya karar verdiğindeyse, başarı sağlaması durumunda dünyada nükleer bir kıyametin kopması kaçınılmaz olacaktır. Bunu durdurabilecek tek kişi ise Ben’dir...

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

En Yeniler Vizyondakiler Pek Yakında Sinema Salonları Top 10 Film Arşivi Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT