ATATÜRK KÖPRÜSÜ TRAFİĞE KAPATILACAK

İstanbul Büyükşehir Belediyesi – Deniz Hizmetleri Müdürlüğü tarafından Atatürk Köprüsü`nün Unkapanı ve Azapkapı taraflarındaki birleşme derzlerinde bakım, onarım çalışması ile köprünün deniz trafiğine açılma işlemi yapılacaktır.
10.05.2011 İBB

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Mayıs 10, 2011

İstanbul Büyükşehir Belediyesi – Deniz Hizmetleri Müdürlüğü tarafından ATATÜRK KÖPRÜSÜ’NÜN Unkapanı ve Azapkapı taraflarındaki birleşme derzlerinde bakım, onarım çalışması ile köprünün deniz trafiğine açılma işlemi yapılacaktır.

Bu nedenle Köprü, 10.05.2011 Pazartesi’yi Salı’ya bağlayan gece ile 12.05.2011 Çarşamba’yı Perşembe’ye bağlayan gece saat 00.30 – 04.30 saatleri arasında araç ve yaya trafiğine tamamen kapanacaktır.

Unkapanı Atatürk Köprüsü’nü kullanacak olan araçların yukarıda belirtilen tarihlerde 00.30 - 03.30 saatleri arasında Yeni Galata Köprüsü’nü kullanmaları, 03.30 - 04.30 saatleri arasında ise her iki köprü de deniz trafiğine açık olacağından Haliç Köprüsü’nü kullanmaları gerekmektedir.

10.05.2011 İBB

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT