Avrupa Tanıtım Filminde İstanbul Yer Alıyor

Avrupa Birliği tarafından “Çok benzer, çok farklı, çok Avrupa” sloganı ile çekilen yeni tanıtım videosunda İstanbul’da yer alıyor.
24.02.2012 istanbulajansi.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Şubat 24, 2012

Avrupa Birliği tarafından “Çok benzer, çok farklı, çok Avrupa” sloganı ile çekilen yeni tanıtım videosunda İstanbul’da yer alıyor.

Avrupa`daki sinema salonlarında yayınlanmak üzere çekilen bu tanıtım filminde AB`nin yeni üyeleri ve üye adaylarının, aslında eski üyelerden çok da farklı olmadığını vurguluyor. Film`de İstanbul`dan görüntüler de yer alıyor.

Avrupa ülkelerinin benzer yönlerinin vurgulandığı reklam filminde Türkiye, Maslak`taki gökdelenlerle görüntüye geliyor ve ‘Burası Almanya mı? diye soruluyor, daha sonra da Türkiye yazısı ekrana geliyor.

Tanıtım filmi, Avrupa Birliği vatandaşlarına, yeni üye ülkeler ve üyelik adayı ülkelerin, aslında eski üyelerden kültürel ve günlük yaşantı anlamında çok da farklı olmadığını vurguluyor.

Film`de İsveç, Karadağ ile, İtalya, Bosna Hersek ile, İspanya, Kosova ile, Almanya Türkiye ile, Avusturya Hırvatistan ile, İngiltere, Makedonya ile, Fransa Sırbistan ile, Yunanistan Arnavutluk ile, özdeşleştirilmiş.

24.02.2012 istanbulajansi.com

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT