BAĞCILAR BELEDİYESİ’NDEN SEYAHAT KARTI

Bağcılar Belediyesi ile İETT Genel Müdürlüğü önemli bir anlaşmaya imza attı. Bundan sonra seyahat kartı almak isteyen vatandaşlar İETT’ye gitmek zorunda değil. Bağcılar ve çevre ilçelerde ikamet eden vatandaşlar gerekli evrakları tamamlayarak Bağcılar Belediyesi’nden de alabilecek.
14.07.2011 İstanbulajansi.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Temmuz 14, 2011

Bağcılar Belediyesi ile İETT Genel Müdürlüğü önemli bir anlaşmaya imza attı.

Bundan sonra seyahat kartı almak isteyen vatandaşlar İETT’ye gitmek zorunda değil. Bağcılar ve çevre ilçelerde ikamet eden vatandaşlar gerekli evrakları tamamlayarak Bağcılar Belediyesi’nden de alabilecek.

Bağcılar Belediyesi ile İETT Genel Müdürlüğü arasında imzalanan protokolle, seyahat kartı almak isteyen vatandaşlar Bağcılar Belediyesi’nden de bu kartlarını alabilecek. İETT Genel Müdürlüğü ile varılan anlaşma çerçevesinde, özürlüler, yaşlılar, gaziler, maluller ve mavi kart kullananlar, gerekli evraklarını tamamlayarak Bağcılar Belediyesi’ne müracaat ederek kartlarını alabilecek.

Hizmeti vatandaşın ayağına getirmek için İETT Genel Müdürlüğü ile anlaşma imzaladıklarını ifade eden Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, “Özellikle engelli vatandaşlarımız için son derece yerinde bir hizmet olduğunu düşünüyorum” dedi.

Seyahat kartı almak isteyen vatandaşlar, gerekli evraklar için Bağcılar Belediyesi’nin www.bagcilar.bel.tr adresinden bilgi edinebilir.

14.07.2011 İstanbulajansi.com

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT