Bağcılar`da Hem Öğreten, Hem de Kazandıran Kurs

Bağcılar`da açılan Meslek Edindirme Kursları`na katılan kadınlar, hem meslek öğreniyor hem de günlük 15 TL para alıyor.
24.02.2012 istanbulajansi.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Şubat 24, 2012

Bağcılar`da açılan Meslek Edindirme Kursları`na katılan kadınlar, hem meslek öğreniyor hem de günlük 15 TL para alıyor.

Bağcılar Belediyesi’nin İŞKUR ile ortaklaşa düzenlediği ‘Kadınların Meslek Edinmesi’ne yönelik kurslara yoğun ilgi yaşanıyor. Bağcılar Belediyesi Kadın ve Aile Kültür Sanat Merkezi’nde verilen ve iki buçuk ay devam süren kursların Nisan ayı kayıtları şimdiden dolarken katılan kursiyerlere günlük 15 TL ücret veriliyor.

Bağcılar’da ikamet ediyor olma şartının arandığı kurslara yoğun talepten dolayı kursiyerler mülakat yapıldıktan sonra kabul ediliyor. Mülakatta, özellikle kursu tamamladıktan sonra çalışmak isteyen kursiyerler tercih ediliyor.

İki buçuk aylık kursu başarılı bir şekilde tamamlayan kursiyerler İŞKUR sertifikası alıyor. Düzenlenen Yaşlı ve Hasta Bakımı, Çağrı Merkezi Operatörlüğü, Bilgisayarlı Muhasebe, Evde Bebek Bakımı ve Aşçılık kurslarında 120 kursiyer bulunuyor. Kursu tamamlayan kursiyerler daha kolay iş bulabiliyor. Özellikle, Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi başta olmak üzere ilçedeki hastanelerde staj yapabilen hasta ve yaşlı bakımı kursiyerleri, kursun hemen ardından hemen iş bulabiliyor.

24.02.2012 istanbulajansi.com

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT