Bayramda Bir Şerit Daha Kapalı

Fatih Sultan Mehmet (FSM) Köprüsü`nde, iki şeridin trafiğe kapalı olduğu kuzey taşıma yolunda 20 Ağustos`tan itibaren bir şerit daha kapatılacak.
17.08.2012 istanbulajansi.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ağustos 17, 2012

Fatih Sultan Mehmet (FSM) Köprüsü`nde, iki şeridin trafiğe kapalı olduğu kuzey taşıma yolunda 20 Ağustos`tan itibaren bir şerit daha kapatılacak.

10 Temmuz`da, köprünün kuzey taşıma yolunda (Anadolu-Avrupa geçişi istikameti) sağ iki şerit trafiğe kapatılarak çalışmalara başlanıldığı hatırlatılan açıklamada, 20-21 Ağustos`ta yapılacak asfalt çalışmaları nedeniyle aynı yönde (kuzey taşıma yolu) bir şeridin daha trafiğe kapatılacağı, 20 Ağustos Pazartesi günü saat 00.00`dan itibaren 3 şeridin trafiğe kapalı olacağı, kalan 5 şeridin ise trafiğin yoğun olduğu istikamette 3 şerit, diğer istikamette ise 2 şerit olacak şekilde trafiğe hizmet vereceği kaydedildi.

Asfalt çalışmalarının tamamlanmasını takiben 22 Ağustos Çarşamba günü kapatılan üçüncü şeridin tekrar trafiğe açılacağı duyuruldu.

Haliç Köprüsü`nde Metrobüs Yolu Bakım Çalışması
Açıklamada ayrıca, Haliç Köprüsü`nde bu gece yarısından sonra metrobüs yolunun bakıma alınacağı ve metrobüs seferlerinin, bakımı aksatmadan tamamlanan şeritten yapılacağı bildirildi.

Söz konusu çalışmalar sırasında gerekli tüm önlemlerin alınacağı vurgulandı.

17.08.2012 istanbulajansi.com

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT