BEYLİKDÜZÜ 3 YENİ PİKNİK ALANINA KAVUŞUYOR

Beylikdüzü halkının hizmetine sunulan 32 yeni parkın ardından çalışmalarına ara vermeden devam eden Belikdüzü Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi, Yakuplu Mahallesi ve Gürpınar Mahallesi’nde yoğun bir çalışma temposu ile 3 yeni piknik alanını halkın hizmetine sunmaya hazırlanıyor.
29.07.2011 İstanbulajansi.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Temmuz 29, 2011

Beylikdüzü Belediyesi, 3 yeni piknik alanını Beylikdüzü halkının hizmetine açmak için çalışmalarını başlattı.

Beylikdüzü halkının hizmetine sunulan 32 yeni parkın ardından çalışmalarına ara vermeden devam eden Belikdüzü Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi, Yakuplu Mahallesi ve Gürpınar Mahallesi’nde yoğun bir çalışma temposu ile 3 yeni piknik alanını halkın hizmetine sunmaya hazırlanıyor. Gerçekleştirilen çalışma kapsamında Cumhuriyet Mahallesi’ne; 10 bin 112 m², Gürpınar Mahallesi’ne; 24 bin 751m² ve Yakuplu Mahallesi’ne 50 bin 400m² olmak üzere toplam 85 bin 263 m² piknik alanı Beylikdüzü halkının hizmetine sunulacak.

Beylikdüzü’nün, İstanbul’un cazibe merkezlerinden biri olduğunu ve bu tabiri değiştirmek istekdiklerini belirten Belediye Başkanı Yusuf Uzun, düzenli yapılaşması, yeşil alanları ve temiz havasıyla bilinen Beylikdüzü’nün artık çok daha düzenli, çok daha temiz ve çok daha yeşil olduğunu, Beylikdüzü sahilini, İstanbul’un en güzel sahili olmaya aday olduklarını ifade etti.

29.07.2011 İstanbulajansi.com

BEYLİKDÜZÜ 3 YENİ PİKNİK ALANINA KAVUŞUYOR

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT