BEYOĞLU`NDA RAMAZAN`A ÖZEL IŞIK GÖSTERİSİ

Beyoğlu Galatasaray Meydanı`nda ilki dün gösterilen Ramazan`a özel ışık gösterisi hayranlık uyandırdı. Ramazan`ı anlatan geleneksel figürlerin yansıtıldığı ışık gösterisinde resimler bir binanın cephesine yansıtılarak, insanların beğenisine sunuldu.
08.08.2011 İstanbulajansi.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ağustos 8, 2011

Beyoğlu Galatasaray Meydanı`nda ilki dün gösterilen Ramazan`a özel ışık gösterisi hayranlık uyandırdı.

Ramazan`ı anlatan geleneksel figürlerin yansıtıldığı ışık gösterisinde resimler bir binanın cephesine yansıtılarak, insanların beğenisine sunuldu.

Bir meşrubat firmasının hazırladığı etkinlik, Ramazan ayı boyunca her cuma ve cumartesi akşamı yapılacak. Firma, Ramazan ayı boyunca Galatasaray Meydanı`ndaki bir özel bankanın ön cephesini, `aynı duygular etrafında birleşme` temasının işlendiği ışık gösterisiyle aydınlatıyor. Işık gösterisinde Ramazan`la birlikte artan paylaşma duygusu, bir arada bulunma ve komşuluk ilişkileri işleniyor. İftardan sonra başlayan ışık gösterisini izlemek isteyenler, Galatasaray Meydanı`nı dolduruyor.

Gösteriye fotoğrafları ile dahil olmak isteyenler ise Ramazan ayı boyunca cuma ve cumartesi akşamları alana yerleştirilen fotoğraf çekim noktalarında resimlerini çektirerek tablonun bir parçası olma fırsatı yakalıyor. Türkiye`nin farklı yerlerindeki insanlar da Facebook`tan fotoğraflarını etkinliğe gönderebiliyor.

08.08.2011 İstanbulajansi.com

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT