EKOLOJİK PAZARIN YENİ ADRESİ BAKIRKÖY

Dünyada her şey doğallığını, sağlıklı yapısını git gide yitirirken Bakırköy Belediyesi vatandaşlarına doğa dostu ve çok zengin çeşitli ürünlerin bulunduğu bir pazar sunuyor.
19.09.2011

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eylül 19, 2011

Dünyada her şey doğallığını, sağlıklı yapısını git gide yitirirken Bakırköy Belediyesi vatandaşlarına doğa dostu ve çok zengin çeşitli ürünlerin bulunduğu bir pazar sunuyor.

Çevrede insana, dünyaya zarar veren etmenler artarken Bakırköy Belediyesi bunu en aza indirgemeye çalışanlar arasında. Yediğimiz,içtiğimiz hatta giydiğimiz her şeyin yapısı değiştirilip bize satılırken, halinden memnun olmayıp, bu tüketime alternatif arayan ve doğadan yana olan kişiler mutlaka bu pazarı görmeli.

Sağlıklı yaşama destek veren Bakırköy Belediyesi, her Cuma 11.00 - 21.00 saatleri arasında doğa dostu ekolojik pazarı vatandaşlarının ayaklarına getiriyor. Gıdadan kozmetiğe yaklaşık 200 çeşit ürün bulunan pazarda halka birçok seçenek şansı veren Bakırköy Belediyesi, pazarın rağbet görmesinden oldukça memnun. Pazarın bulunduğu mevkide alışveriş merkezinin de olması bilinirliliği arttırıyor.

Bakırköy Belediye Başkanı Ateş Ünal Erzen’de “Yurttaşlarımızın, güvenli ve rahat yaşamalarının dışında sağlıklarını da çok önemsiyoruz.Birçok sağlık ocağı ve doktor desteklerimizin yanı sıra yurttaşlarımızın sağlıklı beslenmelerine de önem veriyoruz.Daha sağlıklı ve organik beslenmek isteyenler içinde ekolojik pazarımız her hafta çok çeşitli ürünlerle Bakırköylülerin hizmetinde.Bu çalışmayı başlatmaktan ötürü büyük mutluluk duyuyoruz” diye konuştu.

Vatandaşların pazara rahat ulaşabilmeleri için çeşitli noktalardan servis de sağlayan Bakırköy Belediyesi bu hizmeti vatandaşlarına ücretsiz veriyor. İnsanlar genetiği değiştirilmiş besinleri almak yerine artık ekolojik pazarları tercih ediyor. Sizde yediklerinizden şüphe duyuyorsanız eğer, sertifikalanmış güvenceli besinlerin yer aldığı bu pazarı mutlaka görmelisiniz.

Gün: Her Cuma
Saat: 11:00- 21:00 arası
Mekan: Airport Alışveriş Merkezi Otoparkı

Ücretsiz Servis Saatleri

Yeşilköy Havaalanı?Basınköy Muhtarlık önü?Ataköy 4-5 Muhtarlık önü?
Ataköy 9. kısım Atatürk ilköğretim önü?
Zuhuratbaba Muhtarlık önü?
İstanbul Caddesi Tansaş önü?
Bakırköy Özgürlük Meydanı

Gidiş Saatleri: 11.30, 13.30
Dönüş Saatleri: 13.00, 15.30

19.09.2011

20

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT