Erguvan Otobüsleri İçin Üçüncü Defa İhaleye Çıkılıyor

İstanbul Otobüs A.Ş. İstanbul genelinde 250 Otobüs için 15 yıl süreli olarak hasılat paylaşımına dayalı hat kiralama ihalesine çıkıyor.
03.01.2012 İBB

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ocak 3, 2012

İstanbul Otobüs A.Ş. İstanbul genelinde 250 Otobüs için 15 yıl süreli olarak hasılat paylaşımına dayalı hat kiralama ihalesine çıkıyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi toplu ulaşımda hizmete sunduğu “ERGUVAN” rengi otobüslere takviye geliyor. İstanbul Otobüs İşletmeleri A.Ş. 250 yeni otobüsü toplu taşımada halkın hizmetine sunmak için ihaleye çıkıyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştirak şirketlerinden İstanbul Otobüs İşletmeleri A.Ş. 15 yıllığına 250 Otobüslük rotasyonlu hat kiralama ihalesi Ocak ayı sonunda yapacak.

İstanbul, Anadolu ve Beyoğlu bölgesi için Erguvan renkli damalı otobüs için ihale yapılacak. Geçtiğimiz yıl birici ihalede 172 ikinci ihalede ise 250 toplam 422 otobüsü hizmete alındı.

Yerli Üretim Olan Otobüslerin Bazi Özellikleri

Euro 5 ( dizel ) ( Doğalgaz ve elektrikliye dönüştürülebilecek özellikleri var ) Alçak ve düztabanlı, özürlü aparatlı tekerlekli sandalye rampalı.

Oturan yolcu sayısı 32, Ayakta yolcu sayısı 60 olacak olan Otobüslerde, sesli uyarı sistemi, LCD monitörlü bilgilendirme sistemi, 18–28c ayarlanabilir klima sistemi, İç-dış güvenlik kameraları mevcut.

İhale Tarihi

25-26 Ocak 2012

ihale şartnamelerinin görülebileceği web adresi:
www.istanbulotobus.com.tr - ihale@istanbulotobus.com.tr

03.01.2012 İBB

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT