İETT, Reklam Alanlarını İhaleye Çıkartıyor

İstanbul Elektrik Tramvay ve Tünel İşletmeleri Genel Müdürlüğü, metrobüs hattındaki istasyonlarda ve tünel girişlerinde bulunan turnikelerin dış yüzeylerini, 36 ay süreyle reklam alanı olarak kullanılması için kiraya verecek.
17.02.2012 istanbulajansi.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Şubat 17, 2012

İhale ile ilgili teklif mektupları 28 Şubat 2012 tarihine kadar İETT Genel Müdürlüğü Satın Alma Daire Başkanlığı’na teslim edilecek.

İstanbul Elektrik Tramvay ve Tünel (İETT) İşletmeleri Genel Müdürlüğü, metrobüs hattındaki istasyonlarda ve tünel girişlerinde bulunan turnikelerin dış yüzeylerini, 36 ay süreyle reklam alanı olarak kullanılması için kiraya verecek.

Resmi Gazete`nin bugünkü sayısında yayımlanan ihale ilanına göre, İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğüne ait metrobüs hattındaki istasyonlarda ve tünel girişlerinde bulunan 249 turnikenin dış yüzeylerinin 36 ay süreyle reklam alanı olarak kullanılması için kiraya verilmesi amacıyla ihale açacak.

İhale ile ilgili teklif mektupları 28 Şubat 2012 tarihine kadar İETT Genel Müdürlüğü Satın Alma Daire Başkanlığı’na teslim edilecek. Teklif mektupları, aynı gün saat 14.00`den itibaren açılacak.

Kapalı teklif usulüyle yapılacak ihalenin tahmin edilen toplam bedeli 1 milyon 479 bin 60 lira olarak tespit edildi.

17.02.2012 istanbulajansi.com

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT