İSTANBUL`DA ELEKTRİK KESİNTİSİ

İstanbul’un Anadolu yakasında bazı trafo merkezlerinde yapılacak bakım ve onarım çalışması nedeniyle elektrik kesintisi uygulanacak.
27.04.2011 Hurriyet.com.tr

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Nisan 27, 2011

İstanbul’un Anadolu yakasında bazı trafo merkezlerinde yapılacak bakım ve onarım çalışması nedeniyle elektrik kesintisi uygulanacak.

Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım Anonim Şirketinden yapılan yazılı açıklamaya göre, yıllık bakım programı dahilinde 02-16 Mayıs tarihleri arasında 09.00-16.00 saatleri arasında elektrik verilemeyecek yerler şöyle:

2 Mayıs Pazartesi: Ümraniye Dudullu Çekmeköy sapağı, Kemerdere Meslek Lisesi ve civarı, Kemerdere Gürsel Sokak ve civarı, 19 Mayıs Caddesi Dere Sokak ve civarı, 19 Mayıs Caddesi Mavi Denge ve civarı, Çermikkent ve civarı, Korukent ve civarı, Evrensel ve civarı, 19 Mayıs Caddesi Sinpaş ve civarı, 19 Mayıs Caddesi Hanımeli Sokak ve civarı.

3 Mayıs Salı: Ümraniye Aşağı Dudullu Bengisu Evleri ve civarı, Adem Yavuz Sağlık Ocağı ve civarı, PTT ve civarı, Menekşe Caddesi ve civarı, Karadeniz Caddesi Cem Sokak ve civarı, Çamgaz Mahallesi Uluç Caddesi ve civarı, Barış Caddesi ve civarı, Osmanlı Caddesi ve civarı, Aşağı Dudullu Vatan Caddesi civarı ve Aşağı Dudullu Cami Caddesi ve civarı.

4 Mayıs Çarşamba: Aşağı Dudullu Adem Yavuz Mahallesi Koçyiğit Sokak ve civarı, Dudullu Cemil Meriç Mahallesi Çayırönü Caddesi civarı, Cemil Meriç Mahallesi Çayırönü Hikmet Sokak ve civarı, Cemil Meriç Mahallesi eski Üsküdar Caddesi ve civarı ile İmam Safi civarı, Aşağı Dudullu Menekşe Caddesi ve civarı, Karanfil Sokak ve civarı, Dudullu Adem Yavuz Caddesi Abide Sokak ve civarı.

5 Mayıs Perşembe: Dudullu Merkez ve civarı, Hatipoğlu ve civarı, Gazi Korusu ve civarı, 4. Esenşehir Yakut Sokak ve civarı, Cengizhan Sokak ve civarı, Dudullu Bostancı Yolu Set Beton ve civarı, Dudullu Barem ve civarı, Ata Sitesi ve civarı, Esenşehir Evren Caddesi ve civarı, MEZ ve civarı. 6 Mayıs Cuma: Kemerdere Esenşehir Sinpaş ve civarı, İdealistkent ve civarı, Eltes ve civarı.

7 Mayıs Cumartesi: Kemerdere Evidea Sitesi ve civarı, Çetinkaya civarı Madenler Mahallesi Kaçmazoğlu Sitesi ve civarı, Çağatay Sokak ve civarı, Nihavent Sitesi civarı ve Madenler Perpim İş Merkezi civarı.

8 Mayıs Pazar: Madenler okul ve civarı, Aydınlık ve civarı, Dostaş Sitesi ve civarı, Çamder Sitesi ve civarı, Alpaslan Sitesi ve civarı, Sarı Belde ve civarı ve Teraziler Caddesi Algida.

9 Mayıs Pazartesi: Kemerdere Pınar Et ve civarı, 4. Esenşehir Yıldırım Sokak ve civarı, Kürkçüler Caddesi ve civarı, Ekops ve civarı, Fevzi Çakmak Caddesi ve civarı, Baraj Yolu Kürkçüler Caddesi ve civarı, Des Sanayi Sitesi ve civarı, Kemerdere Eltes ve civarı.

10 Mayıs Salı: Aşağı Dudullu Vatan Caddesi ve civarı, Karadeniz Caddesi ve civarı, Simpaş I. Etap civarı, Sinpaş II. Etap civarı, Cemil Meriç Mahallesi Atatürk Caddesi girişi ve civarı, Atatürk Caddesi Bahar Sanayi Sitesi ve civarı, Mevlana Caddesi ve civarı, Aynur Sokak ve civarı, Kartal Sokak ve civarı, Yeşildere Caddesi ve civarı, Şile Yolu BJK Tesisleri, Ihlamurkuyu Petrol Yolu Caddesi ve civarı, Dumlupınar Caddesi ve civarı.

11 Mayıs Çarşamba: Ihlamurkuyu İstanbul Çarşısı ve civarı, Petrolyolu Caddesi ve civarı, Eski Kadıköy Yolu ve civarı, Çakmak İkbal Caddesi girişi ve civarı, Çakmak Tepe Yolu civarı, Tepeüstü ve civarı, Tepeüstü Havuz ve civarı, Tepeüstü Real ve civarı, Çakmak Balkan Caddesi Küme Sokak ve civarı, Tepeüstü Suryapı civarı.

12 Mayıs Perşembe: Çakmak Balkan Caddesi Logosof Bilgisayar civarı, Balkan Caddesi Avea civarı, Balkan Caddesi Profilo Bosch ve civarı, Bayer İlaç civarı, Balkan Caddesi civarı, Ağaoğlu My City ve civarı, İtfaiye civarı, Horasan Caddesi ve civarı, Defne Sokak civarı, İkbal Caddesi Dadaloğlu Sokak ve civarı.

13 Mayıs Cuma: Çakmak İkbal Caddesi Hatboyu Kesişimi civarı, İkbal Caddesi Elmalı Sokak ve civarı, Çamlıkyurt Sitesi ve civarı, Kahraman Sokak civarı, Zengin Sokak ve civarı, Yukarı Dudullu Elalmış Caddesi, Berat ve civarı, Şenol Güneş Bulvarı ve civarı, Elalmış Caddesi Ordulular Sitesi ve civarı, Tatlısu Mahallesi Şimşek Caddesi Fakülteliler civarı, Uğur Arsa civarı, Yukarı Dudullu Akdağ Caddesi Cuma Sokak civarı.

14 Mayıs Cumartesi: Ihlamurkuyu Altınşehir ve civarı, Yukarı Dudullu Tezcan Caddesi civarı, Okay Caddesi ve civarı, Aziz Bulvarı Helenium ve civarı, Tavukçuyolu civarı, Kıbrıs Caddesi ve civarı, Çetin Caddesi ve civarı, Çetin Caddesi, Köroğlu Sokak civarı.

15 Mayıs Pazar: Organize Sanayi Manas Dişli ve civarı, G-131 Sokak ve civarı, Kadosan Sanayi Sitesi ve civarı, Organize Sanayi ve civarı Marlas, Öztürk Plastik ve civarı, Mebla Plastik ve civarı.

16 Mayıs Pazartesi: Yukarı Dudullu Kumru Sokak ve civarı, Doğanevler Damsan Sokak ve civarı, Özbahçe Sitesi ve civarı, Yukarı Dudullu Şehit Burak Kurtuluş Caddesi Yayladere ve civarı, Şehit Burak Kurtuluş Caddesi başı ve civarı, Şahinkent Sitesi ve civarı, Meritlife Sitesi ve civarı, Elalmış Caddesi ve civarı, Şanlı Caddesi Defnekent ve civarı, Elalmış Caddesi Sevgi Sokak ve civarı, Edip Sokak ve civarı, Osmanlı Caddesi ve civarı, Aziz Bulvarı Hatboyu Hürçağrı sitesi ve civarı.

27.04.2011 Hurriyet.com.tr

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT