İstanbul`da Elektrik Kesintisi

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi`nden (AYEDAŞ) yapılan açıklamaya göre, Şile`nin bazı semtlerinde 30 Nisan ile 5 Mayıs tarihleri arasında elektrik kesintisi uygulanacak.
30.04.2012 istanbulajansi.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Nisan 30, 2012

Şile`nin bazı semtlerinde 30 Nisan ile 5 Mayıs tarihleri arasında elektrik kesintisi uygulanacak.

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi`nden (AYEDAŞ) yapılan açıklamaya göre, bazı trafo merkezlerinde bakım ve onarım yapılacağı için Şile`de 09.00-17.00 saatleri arasında uygulanmak üzere 30 Nisan Pazartesi günü Ağva Yakuplu Köyü içi, Yakuplu Caddesi, İSKİ ve civarı ile Ekşioğlu Sitesi`ne elektrik verilemeyecek.

Aynı kesinti programı kapsamında 1 Mayıs`ta Ağva Mahallesi jandarma çevresi, liman civarı, belediye hizmet binası ve çevresi, lise, Şile caddeleri, Ağva Dağıtım merkezi ve civarı, Yeniköy ve Kılıçlar Köyü, 2 Mayıs`ta Göçe, Hacımustafa, Haliloğlu, Kalemköy ve Hatipler Köyü, 3 Mayıs`ta Keremedin, Hacıköy, Geredeli, Sungurlu köyleri ile Hacıköy Yumuşak Mahallesi, 4 Mayıs`ta Dikbucaklı, Büyükbucaklı, Kadıköy, Çelebiköy, Büyükaşağı ve Küçükaşağı köyleri, 5 Mayıs`ta Koltu, İsaköy, İhsanoğlu, Embeyler, Çataklı köyleri ile İsaköy Bozahlat Mahallesi elektrik alamayacak.

30.04.2012 istanbulajansi.com

İstanbul`da Elektrik Kesintisi

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT